“IT simfonija” aplankys Lietuvos didmiesčius

2012 05 03 Šaltinis: UAB "DPA Lietuva"

Informacijos šaltinis: UAB „DPA Lietuva“

Vilniuje vykęs ir jau tradicija tapęs informacinių technologijų renginys “IT Simfonija”, skirtas įmonių IT padalinių vadovams, specialistams bei įmonių vadovams, besirūpinantiems sklandžia įmonės veikla, sulaukė didelio dalyvių susidomėjimo. Tad atsižvelgdami į IT bendruomenės poreikius bei lūkesčius, renginio organizatoriai, nusprendė seminaro temas pristatyti bei aktualiais klausimais diskutuoti ir kituose Lietuvos didžiuosiuose miestuose – Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje bei Alytuje.

Seminaro metu bus pristatyti sprendimai padedantys užtikrinti darnų IT sistemų veikimą organizacijų viduje, išvengiant didelių veiklos sutrikimų ir galimų finansinių nuostolių, aptarta kaip tinkamai apsaugoti savo duomenis bei verslą, o taip pat apžvelgtos aktualios “Microsoft” produktų naujienos.

Renginį organizuojančios tarptautinės informacinių technologijų kompanijos “DPA Lietuva” vadovas Laurynas Truncė pabrėžia, kad verslui ypač aktualus turėtų būti kompanijos pranešimas apie IT veiklos tęstinumą. “IT veiklos tęstinumo planavimo tikslas – įvertinti įmonių pasirengimą tęsti veiklą duomenų praradimo, kritinių sistemų gedimo bei kitais informacinių technologijų veiklą nutraukiančių nelaimių atvejais. IT veiklos tęstinumo planavimas yra būtinas daugeliui įmonių, o ypač toms, kurios negali sau leisti prarasti sukauptos svarbios ir slaptos informacijos bei toms, kurių informacinių sistemų gedimai ir trikdžiai prilygsta plėtojamo verslo sustabdymui. Pateiksiu pavyzdį: jeigu pieno produktų verslo įmonėje sugenda IT sistemos, gali sustoti žaliavos priėmimas, logistika ir kitos svarbios funkcijos, užtikrinančios bendrovės darbą. Jei bendrovė nebus tam pasiruošusi ir neturės aiškaus plano, kaip toje situacijoje elgtis, turės didelių nuostolių”, – pastebi “DPA Lietuva” vadovas. Pasak jo, IT veiklos tęstinumo planavimas parodo silpniausias IT infrastruktūros vietas ir aiškiai nurodo kelius, kaip įmonė po kritinių informacinių sistemų gedimų be didesnių nuostolių gali tęsti veiklą.

Šiemet organizuojamame “IT Simfonijos” ture, drauge su kompanija “DPA Lietuva”, pranešimus skaitys ir pasaulinės IT korporacijos “EMC” atstovai.

Detali seminarų dienotvarkė:

  Registracija, kava (15 min.)

  IT veiklos tęstinumo užtikrinimas – ar esate tikri dėl sklandaus įmonės darbo? Egidijus Antanaitis, DPA Lietuva. (45 min.)

  Apsaugokite savo duomenis ir verslą su EMC. Gintaras Pelenis, EMC.(45 min.)

  Microsoft produktų naujienos, aktualūs pasiūlymai. Sandra Kučejevienė, DPA Lietuva. (30 min.)

  Tolimesnės diskusijos prie vaišių.

Seminarai vyks:

 • Gegužės 10 d. (ketvirtadienį) Alytuje, renginio pradžia 9.00 val. ir Kaune – renginio pradžia 14.30 val.
 • Gegužės 15 d. (antradienį) Klaipėdoje, renginio pradžia 14.00 val.
 • Gegužės 16 d. (trečiadienį) Panevėžyje, renginio pradžia 9.00 val. ir Šiauliuose – renginio pradžia 14.30 val.

Visi renginiai nemokami. Registracija bei detalesnė informacija apie būsimus seminarus:

Žydrūnė Mikalajūnaitė

UAB “DPA Lietuva” Rinkodaros vadybininkė

Tel.: (8 5) 211 3563

El.paštas: Zydrune [eta] dpa.lt

Atgal į sąrašą
Į viršų