IT rinkos ekspertai: SAP – verslo analizės programų lyderė

2010 08 02 Šaltinis: UAB "SAP"

Informacijos šaltinis: UAB “SAP” 

 

Informacijų technologijų (IT) rinkos tyrimų bendrovė IDC paskelbė, kad verslo programinės įrangos gamintoja SAP yra pasaulinė verslo analizės programų lyderė. IDC duomenimis, SAP finansinės veiklos ir strateginio valdymo aplikacijų pardavimai jau keturis metus iš eilės viršijo rinkos augimą.

IDC atliko dvi analizes, kurios parodė, kad 2009 m. SAP pirmavo globalioje verslo analizės programų rinkoje – kompanijos pajamos šioje srityje siekė 1,557 mlrd. JAV dolerių, o SAP užėmė 19,5 proc. pasaulinės verslo analizės programų rinkos. Strateginio valdymo programų pasaulinėje rinkoje SAP užimama dalis – 23,7 proc., o pajamos siekė 535 mln. JAV dolerių. Į SAP gaminamų verslo analizės sprendimų spektrą taip pat įeina ryšių su klientais valdymo (CRM), tiekimo grandinės, darbo jėgos ir paslaugų operacijų analizės sprendimai.

“Nepaisant pasaulyje sumažėjusių išlaidų informacinėms technologijoms, mes ir toliau matome galimybę tiek verslo, tiek strateginio valdymo įrankių tiekėjams. SAP verslo analizės ir finansinės veiklos programos atitinka šiandieninius verslo lūkesčius ir yra pritaikomos visų dydžių verslo organizacijoms”, – teigė IDC verslo analizės programų viceprezidentas Danas Vessetas.

SAP verslo analizės sprendimų portfelis SAP® BusinessObjects™ pirmavo ir užėmė 20 proc. pasaulinės rinkos. Praėjusiais metais SAP pristatė SAP® BusinessObjects™ Explorer programinę įrangą, leidžiančią vartotojams greitai ir intuityviai naudotis įvairiausio tipo įmonės duomenimis. Be to, SAP pristatė SAP® BusinessObjects™ BI OnDemand sprendimą, kuris leidžia eiliniam verslo analizės vartotojui patogiai naudotis pilnu verslo analizės įrankių spektru, o šio sprendimo kainodaros modelis yra gerai atitinkantis verslo poreikius.

SAP augimą strateginio valdymo aplikacijų rinkoje lėmė platus įmonių veiklos valdymo sprendimų spektras, į kurį įeina strategijos valdymo, pelningumo, išlaidų valdymo, planavimo, konsolidavimo ir rizikos valdymo įrankiai. “Dėl SAP darnios plėtros valdymo ir išplėsto įmonių veiklos valdymo programų portfelio, kuris yra integruotas su verslo analizės įrankiais, kompanija turi geras galimybes didinti pajamas 2010 m. ir vėliau”, – teigiama IDC ataskaitoje.

SAP toliau plečia įmonių veiklos valdymo programas galimybes ir pastaraisiais metais siūlo naujus sprendimus – SAP® BusinessObjects™ Spend Performance Management, kapitalo išlaidų starto paketą SAP® BusinessObjects™ platformai, planavimo ir konsolidavimo aplikacijas.

“Dabartinė konkurencinga verslo aplinka reikalauja, kad realiu laiku stebimi duomenys būtų panaudojami įmonės veikloje. Siūlydama integruotus verslo analizės ir įmonių veiklos valdymo sprendimus, SAP gali padėti įgyvendinti šiuos verslo poreikius”, – teigė Sanjay Poonenas, vykdantysis SAP viceprezidentas. Pasak jo, SAP yra lyderė verslo analizės ir strateginio valdymo rinkose, nes suteikia galimybes visiems įmonių padalinių žmonėms – nuo valdybos iki eilinių pardavėjų – gauti greitas verslo įžvalgas, kurias galima panaudoti kasdieninėje veikloje. SAP ir toliau pirmauja prieš konkurentus, nes suteikia unikalią viziją ir požiūrį į verslo analitiką. Be to, SAP sprendimai gerai veikia su esama įmonių IT aplinka, o tai verslo klientams leidžia greitai gauti reikalingą informaciją ir koncentruotis į verslo efektyvumą.

Sekite SAP pranešimus Twitter tinkle – @sapnews.

Apie SAP

SAP – pasaulyje pirmaujanti programinės įrangos verslui teikėja. Šiandien klientai daugiau nei iš 120 šalių naudoja SAP® programinę įrangą – nuo individualių programinių sprendimų smulkiam ir vidutiniam verslui iki programinės įrangos kompleksų tarptautinėms organizacijoms. SAP programinė įranga, sukurta atviros inovacijoms ir verslo pokyčiams “SAP NetWeaver®” technologijų platformos pagrindu, leidžia bet kokio dydžio verslo įmonėms visame pasaulyje pagerinti ryšius su klientais, bendradarbiavimą su partneriais, užtikrinti efektyvesnę tiekimo grandžių ir verslo operacijų sąveiką. SAP sprendimų pakete – ir unikalūs sprendimai daugiau nei 25 pramonės šakoms, tarp jų – modernių technologijų sektoriui, mažmeninei prekybai, finansinių paslaugų įmonėms, sveikatos apsaugai, viešajam sektoriui. SAP (ir dukterinių bendrovių) akcijomis prekiaujama keliose biržose, tarp kurių – Frankfurto akcijų biržoje ir Niujorko akcijų biržoje NYSE (simbolis – *SAP*). (Daugiau informacijos – http://www.sap.com/).

Atgal į sąrašą
Į viršų