IT profesionalams – kvietimas dalyvauti renginyje “IT‘2010 Industrial Tutorials”

2010 05 19 Šaltinis: Kauno technologijos universitetas

Informacijos šaltinis: Kauno technologijos universitetas

Gegužės 21 d. didžiausias techniškasis universitetas Baltijos šalyse – Kauno technologijos universitetas – IT srities specialistus kviečia apsilankyti specializuotame renginyje “IT‘2010 Industrial Tutorials”. Tai yra baigiamoji tarptautinės mokslinės konferencijos “Informacinės technologijos” (“Information Technologies 2010”) dalis, skirta praktiniams mokomojo pobūdžio pristatymams.

Pasak KTU Informatikos fakulteto Informacijos sistemų katedros vedėjo prof. Rimanto Butlerio, konferencijos organizatoriai kartu su pagrindiniu partneriu UAB “Baltijos programinė įranga” renginio programai sudaryti skyrė itin daug dėmesio. “Nuolat stebime pasaulines IT sektoriaus nuotaikas ir tendencijas, palaikome glaudžius ryšius su Lietuvos ir užsienio IT profesionalais. Šiemet pasistengėme vienai dienai suburti šiuos žmones “po vienu stogu”, kad jie galėtų pasidalinti patirtimi ir įžvalgomis su visais renginio dalyviais. Beje, organizuojamas renginys yra labai aktualus ir KTU Informatikos fakulteto dėstytojams, šį rudenį pradedantiems priėmimą į naują ir modernią informacinių sistemų studijų programą. Joje buvo pagerintos studentų įgytų teorinių žinių praktinio taikymo galimybės. Tikime šio renginio sėkme”, – teigė profesorius.

Renginio programa padalinta į dvi sesijas. Pirmoji bus orientuota į praktinius programinės įrangos kūrimo aspektus (angl. Software Development Practices). Įžvalgomis čia dalinsis svečiai iš “Microsoft”, IBM, “Oracle”, “Baltijos programinė įranga”, “Megalogika” ir “Alna Software”. Antroje sesijoje planuojami keturi pranešimai iš modeliais grindžiamo kūrimo srities (angl. Model-Driven Development). Turimomis žiniomis dalinsis kompanijų “Clear View Training”, “Baltijos programinė įranga” ir “Algoritmų sistemos” specialistai.

Daugiau informacijos apie renginį “IT‘2010 Industrial Tutorials” galima rasti interneto svetainėje www.isd.ktu.lt/it2010.

Atgal į sąrašą
Į viršų