IT parodoje Omane – Lietuvos įmonių stendas

2012 05 02 Šaltinis: Asociacija Infobalt

Informacijos šaltinis: asociacija “INFOBALT”

Šią savaitę vykstančioje IT ir telekomunikacijų technologijų parodoje “Comex Oman” dalyvauja ir penkios Lietuvos įmonės. Bendrovės jau yra užmezgę Omane verslo kontaktų, turi preliminarių susitarimų, todėl prognozuojama, kad parodoje pasirašys naujų sutarčių.

Pagrindinė šių metų “Comex Oman” parodos tema – e. valdžios paslaugų diegimas ir inovacijos. Taip pat joje pristatomos naujovės e. verslo ir e. pirkimo sektoriuose. Artimiausiu metu Omano rinkoje geriausios perspektyvos prognozuojamos būtent IT įmonėms: šalies valdžia informacinių ir ryšių technologijų sektoriaus plėtrą nustatė kaip strateginį prioritetą.

“Ši paroda yra puiki galimybė susipažinti su Omano verslo aplinka, užmegzti verslo kontaktus – ten “visas pasaulis sėdi”. Tiesa, preliminarių susitarimų turime jau dabar. Man asmeniškai įdomesnis privatus Omano sektorius. Žinoma, didžiulis potencialas yra ir valstybiniame”, – sakė “Etronikos” generalinis direktorius Kęstutis Gardžiulis.

Jungtiniame asociacijos “INFOBALT” stende savo produktus ir paslaugas pristato “Etronika”, “Informacinė raida”, “ELIT Cluster”, “Inta”, “MitSoft”.

“Lietuvos įmonės yra konkurencingos, o paroda “Comex Oman” – puiki proga bendrovėms prisistatyti aukščiausiems valdžioms pareigūnams”, – tikino kovo mėnesio viduryje Lietuvoje viešėjęs ir su “INFOBALT” narėmis susitikęs Lietuvos garbės konsulas Omano Sultonate Anees Issa.

Jį lydėjęs investicinės kompanijos “Cyclone LLC” vykdantysis direktorius Basem Al Kayyali Lietuvos įmonėms taip pat prognozavo sėkmę. “Omano IT rinka yra importuojanti, o ne eksportuojanti. Jūsų šalies kompanijos turi dideles galimybes įsitvirtinti mūsų rinkoje”, – sakė B. Al Kayyali.

Apie asociaciją “INFOBALT”:

Asociacija “INFOBALT” atstovauja nacionaliniam IRT sektoriui ir vienija daugiau kaip 130 Lietuvos informacinių ir ryšių technologijų įmonių bei mokslo ir studijų institucijų. Pagrindinis asociacijos “INFOBALT” tikslas – sukurti geriausias prielaidas IRT pramonės augimui, kuris būtų naudingas Lietuvos žmonėms, viešajam sektoriui bei verslui. “INFOBALT” tiesiogiai bendradarbiauja su Europos, JAV ir kitų valstybių nacionalinių IRT sektorių organizacijomis.

Atgal į sąrašą
Į viršų