“IT City” tęsia naujų IT produktų kūrimą ir projektų vykdymą užsienio kompanijoms nepaisant sunkios padėties valstybėje

2009 05 09 Šaltinis: UAB "IT City"

Informacijos šaltinis: UAB “IT City”

UAB “IT City”, plėsdama savo veiklą, 2009 metų birželio mėnesį pristatys naują IT sistemą “Verslo cukrus”. Šio produkto galimybės bus nuolatos didinamos. Įmonė įrodo savo pastovumą ir šiuolaikiškumą, nes stengiasi išlaikyti nusistatytas kryptis ir didėti pagal visus kriterijus. Dauguma kitų įmonių dabar pasirenka konservatyvų veiklos modelį, deja, žengiami žingsniai atgal.

UAB “IT City” klientais tampa ne tik Lietuvos, bet užsienio IT kompanijos. 2009 m. gegužės 20 d. įmonė dalyvaus parodoje “Balttechnika”, kurioje pristatys savo programavimo paslaugas, skirtas įvairiai techninei įrangai: RFID, mobiliesiems telefonams, mikrokontroleriams ir kt.

Įmonės pagrindine rinka išlieka Lietuva. Dažnai universalūs atviro kodo produktai nepatenkina užsakovo poreikių, o programavimas pagal individualius poreikius yra per brangus. Matydama šią situaciją, UAB “IT City” siūlys šiuolaikiškus, kokybiškus ir lanksčius produktus, kurių funkcionalumas bus labiau išgrynintas. Tai atneš klientams finansinę naudą, nes padidins produktyvumą nedidelėmis investicijomis. Taip pat siūlo IT ūkio: kompiuterių, serverių ir kt. priežiūrą nuotoliniu būdu, nes tai ekonomiškai naudinga klientams ir problemų sprendimas atliekamas gerokai greičiau.

UAB “IT City” patvirtina, kad yra kokybės, žinių ir geros kainos prekės ženklas IT sprendimų ir interneto projektų rinkose.

UAB “IT City”

http://www.itcity.lt/

Gediminas Kiuberis, pardavimų vadovas

gediminas@itcity.lt

+370 684 71173

Atgal į sąrašą
Į viršų