IT bendrovė „Tieto“ stiprina veiklą Baltijos šalyse

2010 12 06 Šaltinis: UAB "Tieto Lietuva"

Informacijos šaltinis: UAB “Tieto Lietuva”

Viena didžiausių Šiaurės Europos informacinių technologijų (IT) bendrovių „Tieto“ stiprina savo veiklą Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje ir sieks tapti pirmaujančia IT paslaugų bendrove visose trijose Baltijos šalyse. Lietuvoje kompanija koncentruosis į aukštą pridėtinę vertę kuriančias paslaugas, skirtas vietos klientams.

Šiuo metu „Tieto“ biuruose Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje iš viso dirba daugiau nei 950 žmonių. Atstovybėje Latvijoje darbuotojų skaičius siekia 640 ir tai yra didžiausia IT paslaugų bendrovė kaimyninėje šalyje. Kompanija sieks, kad artimiausiais metais lyderių pozicijas vietos rinkose užimtų ir atstovybės Lietuvoje bei Estijoje.

„Šiuo tikslu ėmėmės struktūrinių pokyčių, kurių metu bus sustiprintas Baltijos valstybėse įsikūrusių atstovybių bendradarbiavimas, o jam skatinti sukurta regiono vadovo pozicija, pakeisianti atskirų šalių vadovų pozicijas. Į ją paskirtas Elmars Gengers, kuris nuo šiol koordinuos „Tieto“ veiklą Baltijos šalyse ir bus atsakingas už aktyvią bendrovės plėtros strategiją šiame regione“, – sako „Tieto International“ vykdantysis viceprezidentas W. Hendrickx.

Lietuvoje veikiantis kompanijos padalinys nuo 2011 metų sutelks dėmesį į aukštos pridėtinės vertės IT projektus vietos rinkoje. Tuo tarpu dalies paslaugų teikimas iš Lietuvos kitose šalyse veikiančioms „Tieto“ atstovybėms bus perkeltas į kitas valstybes, prie jų dirbantys specialistai sustiprins vietinius projektus aptarnaujančias komandas.

„Nuo 2005 m. didelė dalis „Tieto Lietuva“ paslaugų buvo eksportuojamos į Skandinavijos regioną. Tačiau pastaraisiais metais vietos rinkoje ženkliai augo IT paslaugų supratimas ir poreikis, todėl prioritetą palaipsniui perkėlėme į aktyvesnį darbą su vietos projektais. Toks žingsnis pasiteisino, tad kitąmet ši veiklos kryptis bus dar labiau sustiprinta“, – sako bendrovės „Tieto Lietuva“ pardavimų direktorius Mindaugas Butkus.

Nepaisant ekonominės recesijos, pernai „Tieto“ IT paslaugų, skirtų vietos rinkai, pardavimai išaugo 33 proc. Per pastaruosius penkerius metus bendrovės padalinio apyvarta Lietuvoje padidėjo 3 kartus. Tarp kompanijos klientų – vietos telekomunikacijų, finansų, mažmeninės prekybos, transporto, logistikos ir kitų verslo sektorių bendrovės, valstybinės institucijos.

„Tieto“ atstovybės šiuo metu veikia beveik 30-yje šalių, čia dirba apie 17 tūkst. specialistų. Lietuvoje kompanijos padalinys veiklą pradėjo 1999 m.

Atgal į sąrašą
Į viršų