“IT akademija prekybai ir restoranams” sėkmingai baigė antruosius mokslo metus

2008 07 17

Informacijos šaltinis: VšĮ “IT akademija prekybai ir restoranams”

Per 2007 – 2008 mokslo metus VšĮ “IT akademija prekybai ir restoranams” surengė penkis atvirus seminarus bei kelias uždaras apskrito stalo diskusijas.

Seminaruose buvo pristatoma nuostolių prevencijos sprendimai pasitelkiant IP kameras, klientų skaičiavimo sistema, savitarnos kasų sistemos, elektroninės kainų etiketės bei restoranų valdymo sistemos. Juose apsilankė per penkiasdešimt dalyvių.

“IT akademija yra puiki vieta mūsų klientams niekur nevykstant, o čia pat Lietuvoje susipažinti su naujausiomis technologijomis mažmeninėje prekyboje, savo akimis pamatyti bei išbandyti įrangą, sulaukti atsakymų į kylančius klausimus bei padiskutuoti su specialistais jaukioje aplinkoje”, – teigia Linas Švaikauskas, “IT akademija prekybai ir restoranams” direktorius. Vadovas taip pat pažymi, jog bendraujant su mažmenininkais išryškėja tendencijos, kad vis daugiau dėmesio yra skiriama efektyvumui didinti, o naujos IT technologijos čia tikrai gali nemažai padėti.

Kitiems mokslo metams “IT akademija prekybai ir restoranams” žada pristatyti dar daugiau inovatyvių IT sprendimų atitinkančių rinkos poreikius, kurie leis efektyviau valdyti verslą.

“New Vision” veikla “IT akademijoje prekybai ir restoranams”

Per šiuos metus prie “IT akademija prekybai ir restoranams” susikūrė du, kol kas dar uždari, klubai.

“VVS klubas” – tai verslo valdymo sistemų specialistų klubas, kurio įsteigimo tikslas – “Microsoft Dynamics NAV” verslo valdymo sistemos žinių skleidimas bei dalijimasis diegimo patirtimi tarp įmonės darbuotojų.

“TAS klubas” vienija techninio aptarnavimo specialistus, kurie siekia tobulinti klientų serviso veiklą. Čia kolegos dalijasi klientų aptarnavimo patirtimi, gilina bendravimo, derybų, problemų sprendimo įgūdžius bei, siekdami aukščiausios kokybės, konsultuojasi su specialistais.

Apie “IT akademiją prekybai ir restoranams”

2006 m. lapkričio 13 d. “New Vision” įsteigė VšĮ “IT akademija prekybai ir restoranams”. Kol kas tai yra vienintelė įstaiga, užsiimanti specializuota švietėjiška veikla prekybos ir restoranų verslo atstovams.

“IT akademija prekybai ir restoranams” siekia perduoti sukauptą patirtį ir žinias. Specializuotuose šios akademijos seminaruose nagrinėjamos aktualios temos, patirtimi dalinasi kompetentingi “New Vision” specialistai bei “New Vision” Lietuvos ir užsienio partneriai.

Kontaktinė informacija:

Linas Švaikauskas

Direktorius

IT AKADEMIJA PREKYBAI IR RESTORANAMS VšĮ

Laisvės pr. 85

LT-06123 Vilnius

tel. +370 5 236 01 07

faksas +370 5 247 80 36

el. paštas info@it-akademija.ltwww.it-akademija.lt

Atgal į sąrašą
Į viršų