Išrinktas naujas KTU Studentų atstovybės prezidentas

2016 03 29 Šaltinis: Elektronika.lt

Kauno technologijos universitetas (KTU) turi naują Studentų atstovybės prezidentą. Juo tapo Tautvydas Šimanauskas, pakeitęs dvi kadencijas prezidento pareigas ėjusį Mindaugą Valkavičių.

KTU Studentų atstovybės (SA) rinkiminės-ataskaitinės konferencijos metu kovo 25 d. dėl naujo prezidento posto varžėsi du kandidatai – Tautvydas Šimanauskas ir Andrius Bareiša. Suskaičiavus balsus, paaiškėjo rezultatai: už T. Šimanauską balsavo 45, o už A. Bareišą 29 delegatai.

„Šiais metais į prezidento postą kandidatavo du stiprūs lyderiai. Esant sveikai konkurencijai, abu kandidatai atėjo stipriai pasiruošę ir nusiteikę laimėti“, – sakė buvęs KTU SA prezidentas M. Valkavičius.

Konferenciją atidarė KTU akademinis choras „Jaunystė“, sugiedodami studentų himną „Gaudeamus“, o sveikinimo žodžius gausiai susirinkusiems renginio dalyviams tarė rektorius Petras Baršauskas, Studentų reikalų direktorius Martynas Ubartas bei Lietuvos studentų sąjungos (LSS) prezidentas Paulius Baltokas.

Rinkiminės-ataskaitinės konferencijos metu prezidento kadenciją baigęs M. Valkavičius pristatė metinę KTU SA veiklos ir finansinę ataskaitas. KTU SA veikla Lietuvos studentų sąjungos šiais metais buvo įvertinta kaip „Metų savivalda“, o buvęs organizacijos prezidentas M. Valkavičius – „Metų studentų lyderis“.

Tradiciškai, konferencijos metu buvo įteikta ir KTU SA prezidentų stipendija – aktyviausia atstove šiemet buvo išrinkta Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto (SHMMF) Studentų atstovybės narė Austė Labonaitė.

Tuo tarpu į KTU Senatą buvo išrinkti bakalauro studijų studentai: Lijana Kazlaitė, Gediminas Marcinkevičius, Liudas Vaščėga, Edvinas Karbauskas, Šarūnė Kirdeikytė, Lukas Kijauskas, Ugnė Terentjevaitė bei magistrantas Žilvinas Kalvanas ir doktorantė Laura Gagytė. Naujasis KTU SA prezidentas T. Šimanauskas kartu su naujos komandos nariais Viktorija Žilinskaite, Milda Kizelevičiūte, Tomu Gecevičium, Agne Pyrantaite, Kęstučiu Bulvičium, Gintare Čepulyte, Vilium Padleckiu, Simona Dirmotaite, Justina Štrimaityte ir Brigita Gendvilaite sieks tinkamai atstovauti studentų interesus, kurti vieningą organizaciją ir efektyviai bendradarbiauti su kitais KTU padaliniais bei organizacijomis.

Atgal į sąrašą
Į viršų