Išleidžiamas “Tildės Biuras 2009” namų vartotojams

2010 03 25 Šaltinis: UAB "Tilde informacinės technologijos"

Informacijos šaltinis: UAB „Tilde informacinės technologijos“

Kalbinių technologijų plėtojimu užsiimanti bendrovė “Tilde IT” pradeda platinti programinės įrangos “Tildės Biuras 2009” versiją namų vartotojams “Tildės Biuras 2009 Namams”. Joje vartotojai ras užsienio kalbų ir terminų žodynus, rašybos ir gramatikos tikrintuvus, anglų kalbos mokytis padedantį žaidimą “Žodžių meistras”, dokumentų šablonus, šriftus ir kitas priemones.

Namų vartotojams išleidžiamoje programinės įrangos versijoje yra visos verslo sektoriui skirtos programinės įrangos funkcijos.

Lietuvos anglų kalbos mokytojų asociacijos prezidentė Eglė Petronienė įsitikinusi, kad “Tildės Biure 2009” esančiu anglų kalbos žodynu patogu naudotis tiek pradedantiesiems, tiek pasiekusiems aukštą kalbos įsisavinimo lygį.

“Ilgą laiką mūsų tikslinė auditorija buvo verslas, tačiau pastebėjome, kad “Tildės Biuras 2009” yra populiarus tarp programinės įrangos piratavimu užsiimančių namų vartotojų. Tai įrodo, kad ši programinė įranga yra reikalinga ir naudojama namuose. Norėdami bent šiek tiek sumažinti piratavimo lygį nusprendėme išleisti “Tildės Biuro 2009″ namų versiją, kurios kaina beveik tris kartus mažesnė nei skirtos verslo sektoriui”, – sako “Tilde IT” direktorius Vaclovas Pranskūnas.

Programinę įrangą “Tildės Biuras 2009 Namams” galima įsigyti už 149 litus. Ji yra skirta naudoti namuose, nekomerciniais tikslais. Verslo sektoriui šios programinės įranga kaina apie 440 litų.

Specialią namams skirtą “Tildės Biuro 2009” versiją galima įsigyti “Pegaso”, “Baltų lankų” ir “Vagos” knygynuose, internetinėse parduotuvėse ir interneto svetainėje www.tilde.lt. Internetu sumokėjus už programinę įrangą, ją galima atsisiųsti į savo kompiuterį per kelias minutes. Produkto licencija ir diegimo raktas bus išsiųstas pirkėjo nurodytu elektroninio pašto adresu.

Kiekviena “Tildės Biuro 2009 Namams” licencija suteiks prenumeratą, o tai reiškia, kad kiekvienas vartotojas visus metus nemokamai gaus visus internete pateikiamus naujus ir patobulintus užsienio kalbų žodynus, pagerintus rašybos įrankius ir kitas priemones.

Atgal į sąrašą
Į viršų