Išleidžiamas naujasis “Tildės Biuras 2009”

2009 03 06 Šaltinis: UAB "Tilde informacinės technologijos"

Informacijos šaltinis: UAB „Tilde informacinės technologijos“Bendrovė “Tilde IT” pradeda platinti naują programinės įrangos “Tildės Biuras 2009” versiją. Joje vartotojai ras visiškai atnaujintą žodyno vartotojo sąsają, naujus kalbų ir terminų žodynus, atnaujintus rašybos ir gramatikos tikrintuvus, automatizuotą vertimų įrankį “Vertimo Vedlys”, atnaujintus dokumentų ruošinius ir kitas priemones.

“Naujasis “Tildės Biuras 2009″ yra kelerių metų kruopštaus darbo rezultatas. Rengiant šį produktą buvo atsižvelgta į vartotojų rekomendacijas bei atsiliepimus, todėl vartotojai ras įvairesnių ir patogesnių darbo kompiuteriu priemonių”, – teigia UAB “Tilde IT” direktorius Vaclovas Pranskūnas.

Išleidžiamoje “Tildės Biuro 2009” versijoje yra praplėstos ir atnaujintos visos ankstesnėje versijoje buvusios funkcijos. “Tildės Biuro” žodynų rinkinys papildytas naujais žodynais. Nuo šiol galima naudotis ne tik anglų, vokiečių, rusų, bet ir prancūzų bei latvių kalbų bei naujais Europos Sąjungos, technikos ir kitais terminų žodynais. Taip pat daugiau nei 120 000 terminų duomenų baze iš www.eurotermbank.com.

“Tildės Biuro 2009” rašybos tikrintuvas tikrina tokių sričių kaip ES, teisė, verslas ir kt. naujadarus. Gramatikos tikrintuvas aptinka dažniausiai pasitaikančias lietuvių kalbos gramatikos klaidas: žodžių rašymą kartu ir skyrium, įterpinių ir įterpiniais nelaikomų žodžių, linksnių skyrybą, bendraties formų vartojimą bei kitas kalbos ypatybes.

Gana dažnai ieškant informacijos internete net užsienio kalbų žinovams reikia pasitikrinti žodyne tam tikrus žodžius ar žodžių junginius. Šiuo atveju “Vertimo Vedlys” nepakeičiamas. Jis automatiškai nustato verčiamo teksto kalbą, išanalizuoja kontekstą, nustato žodžio funkciją sakinyje ir išverčia žodžius arba žodžių junginius. Vertimas pateikiamas virš teksto atsirandančiame debesėlyje, todėl naudotojai gali greitai skaityti dokumentus ir tinklalapius. Nuo šiol naudojant “Vertimo Vedlį” galima skaityti tekstus ne tik anglų, bet ir rusų, vokiečių, prancūzų kalbomis.

Naująjį “Tildės Biurą 2009” galima įsigyti daugelyje kompiuterine ir programine įranga prekiaujančių įmonių. Įsigyjant kompiuterį “BMS” ar “ICG” salonuose šis programinis paketas suteikiamas nemokamai. Perkant atskirai programinės įrangos komplektas kainuoja apie 440 Lt, tačiau įsigyjant didesnį kiekį kiekvienos licenzijos kaina mažėja priklausomai nuo darbo vietų skaičiaus. Kiekviena “Tildės Biuro 2009” licencija suteiks prenumeratą, o tai reiškia, kad kiekvienas vartotojas ištisus metus nemokamai gaus visus internete pateikiamus naujus ir patobulintus užsienio kalbų žodynus, pagerintus rašybos įrankius bei kitas priemones.

Atgal į sąrašą
Į viršų