„INVL Technology“ valdoma NRD sukurs vieningą socialinės paramos gavėjų registrą Tanzanijoje

2015 07 24

Informacijos šaltinis: Elektronika.lt

„Norway Registers Development AS“ kartu su UAB „NRD“ pasirašė 6 mėnesių trukmės, 480 tūkstančių JAV dolerių vertės (įskaitant išskaičiuojamąjį mokestį) sutartį su Tanzanijos Socialinės paramos fondu dėl vieningo socialinės paramos gavėjų registro sukūrimo.

Pagrindinis šio projekto tikslas yra sukurti ir įgyvendinti vieningą socialinės paramos gavėjų registrą (Unified Registry of Beneficiaries). Registras padės įgyvendinti Tanzanijos Trečiojo socialinės paramos fondo Našios socialinės apsaugos tinklo programą (TASAF III- PSSN), ir suteiks atspirtį kitoms suinteresuotoms šalis, kurios teiks panašią paramą. TASAF III skirtas vietos gyventojams, gyvenantiems žemiau skurdo ribos (šiuo metu 33,6 % gyventojų).

Projekto metu potencialių paramos gavėjų duomenų bazė bus praplėsta ir suintegruota su socialinės paramos fondo bei kitų suinteresuotų šalių sistemomis. Taip pat bus sukurta mobilioji aplikacija, kuri leis surinkti duomenis mobiliaisiais įrenginiais, ir paruošta sąsaja su suinteresuotųjų šalių sistemomis. Visa klasifikavimo informacija bus išmigruota iš dabartinių informacinių sistemų į naująjį registrą. Registras taip pat bus susietas su Nacionalinės asmens dokumentų tarnybos (National Identification Authority) ir Civilinio registro, bankroto bei socialinės rūpybos agentūros (Registration Insolvency and Trusteeship Agency) sistemomis.

Vartotojai iš įvairių organizacijų galės kreiptis į vieningą socialinės paramos gavėjų registrą ir gauti pagalbos gavėjų sąrašus, suformuotus pagal jiems reikalingus kriterijus. Tikimasi, kad registras suteiks atspirties tašką tiek esamoms, tiek būsimoms socialinės apsaugos programoms.

Sutarties įgyvendinimui gautas Tarptautinės plėtros asociacijos (International Development Association) kreditas.

Tanzanijos vyriausybė nuo 2000 įgyvendina Tanzanijos socialinės paramos fondo programą (TASAF). Šiuo metu vykdomas trečiasis programos etapas, kuris oficialiai prasidėjo 2012 metais. TASAF III tikslas yra „sudaryti vargingai gyvenančioms šeimoms sąlygas padidinti pajamas ir galimybes, gerinant vartojimą“.

Atgal į sąrašą
Į viršų