Internetinė sąskaitų išrašymo sistema – ASAP.lt

2008 06 11

Informacijos šaltinis: UAB “Itema”

Verslui pristatyta nauja, internete veikianti sąskaitų išrašymo ir administravimo sistema – ASAP.lt. Tai smulkiam ir vidutiniam verslui skirta paslauga, leidžianti greitai ir patogiai kurti sąskaitas, jas išsaugoti PDF formatu ar siųsti elektroniniu paštu. ASAP.lt – naudingas įrankis įmonėms, kurios neturi automatizuoto sąskaitų išrašymo ir administravimo sprendimo.

„Su sąskaitų išrašymo ir administravimo problema dažniausiai susiduria mažos ir vidutinės įmonės, kurios  neturi apskaitos sistemų. Dažnai jos sąskaitų išrašymui naudoja tam nepritaikytas biuro programas. ASAP.lt ne tik leidžia lengvai atlikti smulkius buhalterijos darbus, taip padėdama sumažinti buhalterinės apskaitos darbo sąnaudas, bet ir sumažina klaidų tikimybę“, – teigia finansinių konsultacijų ir apskaitos įmonės UAB „Findir Consulting” vadovas Mindaugas Dabulis.

Norint pradėti naudoti ASAP.lt – nereikalinga jokia  papildoma programinė įranga. Vartotojas interneto ryšiu prisijungęs prie sistemos gali administruoti sąskaitas net nebūdamas savo darbo vietoje. Patogu tai, kad sistema gali naudotis neribotas skaičius įmonės darbuotojų, taip pat sudaroma galimybė sekti klientų mokėjimus bei formuoti ataskaitas.

„ASAP.lt – viena pirmųjų SaaS tipo paslaugų Lietuvoje. Saas (angl.Software as a Service) – tai toks programinės įrangos modelis, kai programinė įranga yra įdiegta paslaugos tiekėjo serveryje, o ne kliento kompiuteryje. Mokama ne už programinės įrangos paketą, o už naudojimąsi paslauga. Programine įranga klientas gali naudotis per interneto naršyklę iš bet kurio kompiuterio. Be to, kuriant ASAP.lt didelis dėmesys buvo skiriamas saugumui. Sistema naudoja panašias informacijos perdavimo ir kodavimo priemones, kaip ir internetinės bankininkystės sistemos ar elektroninės parduotuvės. Kadangi visa informacija yra saugoma serveryje, sąskaitų duomenų bazei nepakenks kompiuterio gedimas“, – sako projektą kūrusios Interneto sprendimų kompanijos UAB „Itema“ direktorius Ignas Rubežius.

Tobulėjant interneto technologijoms tokio tipo sistemos užsienyje jau tampa pagrindine tendencija programinės įrangos srityje. Klientui nebereikia rūpintis paslaugos priežiūra, palaikymu ar prieiga prie kompiuterio.

Sąskaitų išrašymo ir administravimo sistemą ASAP.lt pirmąsias 30 dienų vartotojai gali išbandyti nemokamai.

Atgal į sąrašą
Į viršų