Inovatyviais sprendimais „debesyje“ džiaugiasi ir „AMEA“ klientai

2011 10 26 Šaltinis: Elektronika.lt; AMEA Business Solutions, UAB

Informacijos šaltinis: Elektronika.lt; AMEA Business Solutions, UAB

2010 metais buvo sukurta debesų kompiuterijos principu veikianti verslo valdymo sistema, kuri klientams teikiama kaip prenumeruojama paslauga. Per metus sistema tapo itin populiari tarp imonių, kurios siekia padidinti darbo našumą, automatizuojant visas verslo valdymo sritis: apskaitą, sandėlių ūkį ir tiekimo grandinę, CRM, projektus, personalo valdymą ir darbo užmokestį, dokumentų ir procesų valdymą.

Sistema pradėjo naudotis ir pirmuosius efetyvumo rezultatus pajuto tokios įmonės kaip „Copy1“, KTU Karjeros centras, „British Chamber of Commerce“, „Stiklita“ ir dar daugybė kitų. Šiandien „AMEA“ jau gali didžiuotis daugiau nei 50 klientų, sėkmingai besinaudojančių jų sistema.

„Debesų kompiuterijos principu paremta technologija įmonėms suteikia labai daug privalumų. Pagrindiniai jų – įmonėms nereikia jokių pradinių investicijų įsigijant sistemą. Svarbu ir tai, kad sistemos nereikia pirkti, ji yra prenumeruojama, tai išlaisvina klientą nuo bet kokių sudėtingų ilgalaikių įsipareigojimų. Beje, klientui pateikiama pilna naudojimui parengta ir itin greitai įdiegiama sistema“, – esminius sistemos privalumus vardina „AMEA Business Solutions“ direktorius Albertas Dvilinskas.

Pirmoji ne tik Lietuvoje, bet ir visame Pabaltijo regione, „AMEA“ sistema lengvai plečiama prenumeruojant papildomas naudotojų licenzijas. Klientams nereikia rūpintis sistemos palaikymui naudojama technine įranga. Tuo rūpinasi paslaugos tiekėjas. Taip pat užtikrinama, kad visi klientai naudojasi naujausia produkto versija.

Atgal į sąrašą
Į viršų