Informacinių technologijų bendrovė “Webmedia” patobulino SEB pensijų fondų informacinę sistemą

2009 10 27 Šaltinis: AB SEB bankas

Informacijos šaltinis: AB SEB bankasInformacinių technologijų bendrovė “Webmedia” kartu su didžiausio Lietuvoje SEB banko antrine įmone “SEB investicijų valdymas” baigė įgyvendinti modernios pensijų fondų informacinės sistemos diegimo projektą. Nuo šiol SEB pensijų fondų dalyviai galės naudotis išsamesne informacija apie fonduose kaupiamas lėšas, o pati sistema veiks kur kas sparčiau – bus greičiau apdorojami duomenys, jais su “Sodros” informacinės sistemos duomenimis bus keičiamasi iš karto. Be to, įdiegus naujus modernius technologinius sprendimus, SEB banko grupė savo klientams ateityje galės pasiūlyti naujų galimybių, pavyzdžiui, pensijos kaupimo sutartį sudaryti internetu.

“Kuriant sistemą, daug dėmesio skyrėme pensijų kaupimo sutarčių administravimo tobulinimui, suvienodinome antros ir trečios pakopos pensijų fondų sutarčių administravimo principus. Atlikus šių procesų technologinius pakeitimus, paspartės sistemos darbas, o pensijų fondų dalyvio, turinčio abiejų pakopų pensijų fondų sutartis, duomenys nebebus dubliuojami”, − apie naujos sistemos privalumus pasakojo “Webmedia” direktorius Arnoldas Jankūnas.

Pasak jo, patobulinus banko sistemos sąsają su “Sodros” sistema ir kitomis vidinėmis banko grupės sistemomis, klientams ateityje bus galima pasiūlyti daugiau paslaugų. “Sistemų integralumas svarbus ne tik efektyviai paskirstant banko grupės sąnaudas ir gerinant aptarnavimo kokybę, bet ir įgyvendinant banko paslaugų plėtrą. Ateityje sudaryti pensijų kaupimo sutartis ar pakeisti investicijų kryptį klientai galės net neužsukę į banko skyrių – tai bus galima atlikti internetu”, − apie sistemos plėtros galimybes pasakojo A. Jankūnas.

“Įgyvendinome šį projektą siekdami pagreitinti klientų aptarnavimo procesą. Įdiegus naują sistemą, banko specialistai galės daug greičiau ir paprasčiau valdyti visą informaciją, priimti reikiamus sprendimus. Taip pat atsiveria perspektyvos įgyvendinti naujus projektus, kurie ateityje galėtų suteikti klientams naujų patogių galimybių valdyti savo investicijas”, − sakė “SEB investicijų valdymo” generalinis direktorius Jonas Iržikevičius.

Šiuo metu papildomą pensiją antros pakopos pensijų fonduose kaupia 997,8 tūkst. gyventojų. Ketvirtadalis jų, 253 tūkstančiai dalyvių, pasirinko pensijų fondus “SEB pensija”.

Apie “Webmedia”:

Įkurta 2000 metais, bendrovės “Webmedia” grupė yra viena didžiausių informacinių sistemų kūrimo bendrovių Baltijos šalyse. Įmonė specializuojasi elektroninių paslaugų teikimo sistemų (savitarnos sistemų) ir kompleksinių informacinių sistemų kūrimo bei integravimo srityse. Grupėje dirba daugiau negu 330 kvalifikuotų darbuotojų, kurie įgyvendina projektus 16-oje valstybių. Teikiamos paslaugos apima visą programinės įrangos kūrimo ciklą – nuo veiklos procesų analizės ir konsultavimo iki pagaminimo ir priežiūros. Bendrovės “Webmedia” grupės apyvarta 2008 metais siekė 48,4 mln. Lt. , o 2009 metų pirmą pusmetį – 25,2 mln. Lt.

Apie SEB banką:

SEB bankas, priklausantis Šiaurės Europos finansų įmonių grupei SEB, yra didžiausias bankas Lietuvoje, teikiantis visas bankininkystės paslaugas privatiems ir verslo klientams bei finansų įstaigoms. SEB bankas pirmauja svarbiausiose šalies bankų paslaugų rinkose ir aptarnauja 1 mln. 160 tūkst. klientų visoje Lietuvoje. SEB banko grupę Lietuvoje sudaro SEB bankas, šalyje turintis 72 skyrius, ir šešios bendrovės: UAB “SEB Enskilda”, UAB “SEB gyvybės draudimas”, UAB “SEB investicijų valdymas”, UAB “SEB lizingas”, UAB “SEB Venture Capital”, UAB “Litectus”.

SEB yra Šiaurės Europos finansų įmonių grupė, teikianti bankininkystės paslaugas beveik 400 tūkst. įmonių ir institucijų bei 5 milijonams privačių klientų. SEB siūlo universalias bankininkystės paslaugas Švedijoje, Vokietijoje ir Baltijos šalyse – Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. SEB vietiniai padaliniai veikia ir kitose Šiaurės Europos šalyse (Norvegijoje, Suomijoje, Danijoje), taip pat Lenkijoje, Ukrainoje ir Rusijoje, o pasaulinėje rinkoje SEB atstovauja tarptautiniai padaliniai didžiausiuose pasaulio finansų centruose. SEB grupėje dirba apie 20 500 darbuotojų. Daugiau apie SEB skaitykite http://www.sebgroup.com/.

Atgal į sąrašą
Į viršų