Įgijusi naujus partnerius, BAIP įsitvirtino privačių debesų kompiuterijos fronte

2011 06 09 Šaltinis: UAB "BAIP"

Informacijos šaltinis: UAB “BAIP”

Kritinės IT infrastruktūros srityje besispecializuojanti bendrovė BAIP įtvirtino savo kompetenciją privačių debesų kompiuterijos srityje ir pasirašė partnerystės sutartis su pasaulyje pirmaujančiais debesų kompiuterijos ir virtualios infrastruktūros valdymo programinės įrangos kūrėjais „Abiquo“ ir „Veeam Software“.

IT bendrovės BAIP generalinio direktoriaus Kazimiero Tonkūno teigimu, Lietuvos rinkoje jaučiama IT ūkio konsolidacijos tendencija – dauguma bendrovių siekia sutelkti bei sustiprinti tiek savo IT infrastruktūrą, tiek teikiamas elektronines paslaugas.

„Atsižvelgdami į šiuos poreikius, nusprendėme orientuotis į privačių debesų kūrimą ir diegimą, nes šiuo metu tai sukuria didžiausią vertę valstybinėms įstaigoms ir didelėms įmonėms. Išanalizavome labai daug įvairių technologinių sprendimų ir atsirinkome tik kelis efektyviausius – tokius, kurie leidžia užtikrinti naujos kokybės individualizuotą elastingą ir dinamišką išteklių aplinką, ją metodiškai konsoliduoti, virtualizuoti ir prižiūrėti“, – sako K. Tonkūnas.

Anot jo, kruopščią technologijų atranką pagal ypač griežtus kriterijus leido surengti BAIP bendradarbiavimas su Skaitmeninių tyrimų ir skaičiavimų centru – bendrovė čia jau yra sukūrusi debesų „dirbtuves“, kurios leidžia vienu metu palyginti ir patikrinti skirtingų gamintojų debesų programinės įrangos galimybes.

K. Tonkūno teigimu, privačių „debesų“ architektūra pasižymi paprastesniu valdymu, didesnėmis kontrolės galimybėmis ir saugumu. Ji nereikalauja ir trečiųjų šalių palaikymo – organizacijos IT padalinys tampa paslaugų teikėju, kuris pasitelkdamas virtualizacijos, paskirstytų skaičiavimų galimybes bei įvairius įrankius, teikia tokias IT paslaugas, kokių reikalauja organizacijos veiklos pobūdis.

Naujojo BAIP partnerio ,„Abiquo“ debesų valdymo platforma leidžia pertvarkyti virtualias aplinkas pasitelkiant vieną lengvai įgyvendinamą sprendimą, turintį plačias plėtros galimybes. Ji gali būti diegiama trimis modeliais, priklausomai nuo veiklos reikalavimų, ir plečiama pagal didelių organizacijų poreikius, gali pasitarnauti ir mažoms vystymo laboratorijoms valdant vos kelis serverius. Platforma palaiko ir komercines ir populiariausias atviro kodo virtualizacijos platformas.

„Abiquo“ paremta bendrais standartais, kad galėtų veikti kartu su kitais valdymo įrankiais, žiniatinklio paslaugomis, duomenų saugyklų sistemomis ir tinklais. „Abiquo“ produktais naudojasi per 2 tūkst. pirmaujančių kompanijų JAV, Europoje, Australijoje ir Azijoje.

Kitas BAIP partneris „Veeam Software“ dirba su tokiomis kompanijomis kaip „VMware“ ir „Microsoft“ ir kuria jų virtualizacijų platformoms pritaikytus inovatyvius produktus virtualios infrastruktūros valdymui bei duomenų saugai. Pastaruoju metu ypač sparčiai populiarėjantys „Veeam“ produktai leidžia klientams sumažinti išlaidas, riziką ir užtikrinti virtualios infrastruktūros prieinamumą.

Atgal į sąrašą
Į viršų