IDC pripažino SAP įmonę geriausia verslo analitikos paslaugų teikėja pasaulyje

2008 07 07 Šaltinis: SAP
San Chosė, Kalifornija (JAV), Paryžius (Prancūzija), 2008 m. liepos 7 d. Pasaulinė rinkos tyrimų kompanija IDC paskelbė, kad SAP (NYSE: SAP) įmonė “Business Objects” yra geriausia verslo analitikos (angl. Business Intelligence) IT paslaugų teikėja pasaulyje. Business Objects” užima 14, 2 proc. pasaulinės verslo analitikos paslaugų rinkos (kartu su SAP – 19,2 proc.).


IDC atliktas rinkos tyrimas (“Worldwide Business Intelligence Tools 2007 Vendor Shares: Query, Reporting, Analysis and Advanced Analytics Market Stable in the Face of Economic Turmoil,”) parodė, kad SAP įmonė “Business Objects” pasiekė didžiausios rinkos dalies ir pajamų, o verslo analitika lieka vienu iš svarbiausių verslo investicinių prioritetų pasaulyje.

“Naujausias IDC tyrimas parodė, kad “Business Objects” jau aštuntus metus minimas tarp programinės įrangos, skirtos verslo analitikai, lyderių pagal pajamas”, – sako IDC verslo tyrimų viceprezidentas Dan Vesset. – “Tyrimas atliktas orientuojantis į verslo analitikos įrankius, nors jame ir neatsižvelgta į “Business Object” pajamas iš programų, skirtų duomenų integracijai ir greitaveikos valdymui. Šios papildomos priemonės leidžia “Business Objects” klientams tik dar labiau išplėsti jų verslo analizės galimybes to paties tiekėjo įrankiais.”

“SAP “NetWeaver” platformos teikiamos verslo analitikos galimybės kartu su “Business Objects” įrankiais užtikrina klientams kritines verslo įžvalgas, nesvarbu, ar jie yra SAP klientai, ar ne,” – priduria D.Vesset.

Pagal IDC tyrimą, pirmojo pasaulyje verslo analitikos įrangos teikėjo “Business Inteligence” pajamos jau viršijo 1 mlrd. JAV dolerių ribą.

“Mūsų misija – pakeisti žmonių, informacijos ir verslo jungtis pasaulyje”, – sako Marge Breya, SAP įmonės “Business Objects” verslo analitikos platformos vykdančioji viceprezidentė. – “Įvertinimas IDC metinėje ataskaitoje tik įrodo mūsų sėkmę teikiant rinkai verslą pagerinančius naujus produktus ir technologijas. Ketiname ir toliau laužyti tradicinės verslo analitikos įrangos barjerus, pateikdami kiekvienam mumis pasitikėjusios įmonės darbuotojui priėjimą prie verslui būtinos informacijos taip pat lengvai, kaip prie elektroninio pašto ir interneto.”

Apie “Business Objects” ir SAP

“Business Objects” yra nepriklausomas SAP verslo padalinys. SAP – pasaulyje pirmaujanti programinės įrangos verslui teikėja*. Šiandien per 46 100 klientų daugiau nei iš 120 šalių naudoja SAP® programinę įrangą – nuo individualių programinių sprendimų smulkiam ir vidutiniam verslui iki programinės įrangos kompleksų tarptautinėms organizacijoms. SAP programinė įranga, sukurta atviros inovacijoms ir verslo pokyčiams “SAP NetWeaver®” technologijų platformos pagrindu, leidžia bet kokio dydžio verslo įmonėms visame pasaulyje pagerinti ryšius su klientais, bendradarbiavimą su partneriais, užtikrinti efektyvesnę tiekimo grandžių ir verslo operacijų sąveiką. SAP sprendimų pakete – ir unikalūs sprendimai daugiau nei 25 pramonės šakoms, tarp jų – modernių technologijų sektoriui, mažmeninei prekybai, finansinių paslaugų įmonėms, sveikatos apsaugai, viešajam sektoriui. SAP (ir dukterinių bendrovių) akcijomis prekiaujama keliose biržose, tarp kurių – Frankfurto akcijų biržoje ir Niujorko akcijų biržoje NYSE (simbolis – *SAP*). (Daugiau informacijos – www.sap.com).

*Programinę įrangą verslui SAP apibrėžia kaip verslo resursų planavimo ir pan. programas, tokias kaip tiekimo grandžių planavimo, ryšių su klientais, produktų gyvavimo ciklų, santykių su tiekėjais valdymo.

Atgal į sąrašą
Į viršų