IBM tapo auksiniu „Cisco Systems Inc.“ partneriu Baltijos šalyse

2009 01 28 Šaltinis: UAB "IBM Lietuva"

Informacijos šaltinis: UAB “IBM Lietuva”Informacinių technologijų korporacijai IBM vėl patvirtintas „Cisco Gold Certified Partner“ statusas už „Cisco Systems Inc.“ sprendimų diegimą ir platinimą Baltijos šalyse. Šis statusas suteikiamas partneriui atitikus „Cisco Systems Inc.“ keliamus reikalavimus darbuotojų kvalifikacijai, pardavimo, diegimo ir priežiūros procesams bei įgijus specializaciją.

„Cisco Gold Certified Partner“ yra aukščiausias su „Cisco Systems Inc.“ bendradarbiaujančių įmonių įvertinimas.

„IBM turi didelę bendradarbiavimo patirtį su įvairiomis įmonėmis ir gerai žino, kaip patenkinti kiekvieno kliento ir vartotojo poreikius“, – sako „IBM Lietuva“ globalių technologinių paslaugų vadovas Antanas Uršulis, – „Todėl mūsų sprendimai yra tikslingi ir paklausūs“.

IBM ir „Cisco Systems Inc.“ bendradarbiauja kurdami sprendimus telekomunikacijų, bankininkystės, sveikatos apsaugos srityse, valstybinėms bei privačioms įmonėms ir organizacijoms.

„Cisco Systems Inc.“ yra didžiausia pasaulyje duomenų perdavimo tinklų įrangos gamintoja. Kartu su IBM kuriami sprendimai didina klientų verslo procesų produktyvumą ir efektyvumą, o abiejų kompanijų taikomi atviri standartai padeda sprendimus taikyti lanksčiai ir greitai.

„Cisco Gold Certified Partner“ statusas IBM suteiktas 2007 metais.

Daugiau informacijos apie IBM – http://www.ibm.com/ ir www.ibm.com/lt.

Daugiau informacijos apie CISCO – http://www.cisco.com/.

Jurga Lapkaitė

IBM Lietuva 

+370 612 61309

jurga@lt.ibm.com

jurga@lt.ibm.com Tomas Ganusauskas

+370 655 70727

tomas@pinkpong.lt

Atgal į sąrašą
Į viršų