IBM serverių perdirbimo centras antram gyvenimui prikels tūkstančius saugyklų

2012 03 12 Šaltinis: IBM

Informacijos šaltinis: IBM

Informacinių technologijų korporacija IBM atidarė pirmąjį serverių perdirbimo centrą Kinijoje. Naujasis centras Šenzeno mieste galės perdirbti ir atnaujinti apie šimtą tūkstančių serverių bei personalinių kompiuterių per metus ir taip prisidės prie technologinių atliekų kiekio pasaulyje ir neigiamo jų poveikio aplinkai mažinimo. Kartu naujasis centras leis informacines technologijas padaryti lengviau prieinamas didesniam kiekiui žmonių ir verslo įmonių.

Numatoma, jog veiklos pradžioje Šenzeno centre bus perdirbami tik IBM “Power Systems” serveriai, tačiau atnaujinamų technologijų įvairovė ir apimtys nuolatos augs. Iki 2014 metų naujasis centras perdirbinės visų klasių saugyklas, o taip pat ir personalinius kompiuterius.

IBM atstovų teigimu, visa perdirbta techninė įranga atitiks aukščiausius kokybės reikalavimus ir įprastus IBM serverių gamybos standartus. Kiekvienas atnaujintas įrenginys prieš paleidimą į rinką bus griežtai testuojamas, o visiems gaminiams bus suteikiamas kokybę patvirtinantis sertifikatas.

IBM ekspertai tikina, kad tokie kaip Šenzeno techninės įrangos perdirbimo centrai yra ypač naudingi augantiems regionams, kuriuose informacinių technologijų poreikis nuolat didėja. Perdirbta produkcija suteikia mažo ir vidutinio verslo įmonėms galimybę įsigyti pigesnės, bet kokybe naujiems prietaisams nenusileidžiančios, techninės įrangos.

IBM ketina seną techninę įrangą supirkinėti ir iš pačių klientų, kai šie nuspręs įsigyti naujesnę.

Serverių perdirbimo centras Kinijoje yra IBM pasaulinių išteklių atstatymo paslaugų (angl. IBM Global Asset Recovery Services) programos dalis. Šia programa jau trisdešimt metų praktikuojamas atsakingas ir draugiškas aplinkai serverių ir kitų įrenginių naudojimas, ilginant jų veikimo laiką. IBM pasaulinių išteklių atstatymo paslaugų padalinys taip pat užsiima visišku nebepanaudojamos techninės įrangos išmontavimu ir utilizavimu saugiausiu aplinkai būdu.

Daugiau informacijos apie IBM – http://www.ibm.com/ ir www.ibm.com/lt/.

Atgal į sąrašą
Į viršų