“IBM Lietuva” paskelbė geriausius 2009 m. verslo partnerius

2010 01 26 Šaltinis: UAB "IBM Lietuva"

Informacijos šaltinis: UAB “IBM Lietuva”

Informacinių technologijų bendrovė “IBM Lietuva” įvertino geriausius savo verslo partnerius 2009 metais. Geriausiu partneriu paskelbta bendrovė “ATEA”. Šis apdovanojimas kasmet skiriamas bendrovėms, sėkmingiausiai taikančioms IBM sprendimus ir parduodančioms daugiausiai kompanijos produkcijos.

Antroji vieta atiteko bendrovei “Baltic Amadeus infrastruktūros paslaugos”, įvertintai ir duomenų saugyklų kategorijoje, trečioji – bendrovei “Sintagma”. Geriausiu programinės įrangos partneriu pripažinta kompanija “Baltic Data Center”. “ATEA” taip pat apdovanota kaip geriausia IBM System p serijos serverių ir System x tarnybinių stočių pardavimo kategorijose.

“Mūsų partneriai yra ištikimi toms pačioms vertybėms kaip ir mes – tai inovacijų diegimas vardan kiekvieno kliento sėkmės, gebėjimas išlikti patikimais ir atsakomybės jausmas. Žinome, kad tai įmanoma tik turint patikimus partnerius”, – sako “IBM Lietuva” vadovas Irmantas Kandratavičius. Pasak jo, stabili partnerystė su IBM naudinga ir aukšto lygio paslaugas gaunančiam vartotojui.

Šiemet buvo apdovanotos ir bendrovės, 2009-aisiais pademonstravusios sparčiausią augimą: techninės įrangos kategorijoje – “Euroelektronika”, programinės įrangos kategorijoje – “S2P”. Už kryptingą darbą pristatant ir diegiant IBM produktus Lietuvoje įvertinta bendrovė “ELSIS biuro sistemos”.

“IBM Lietuva” bendradarbiauja su daugeliu technine bei programine įranga prekiaujančių šalies įmonių. Bendrovės verslo partneriai dalyvauja specialioje IBM PartnerWorld programoje, kuri skirta partnerių mokymui, kvalifikacijos kėlimui ir sertifikavimui.

“IBM Lietuva” verslo partnerius vienija “IBM verslo partnerių klubas”.

Daugiau informacijos apie IBM – http://www.ibm.com/ ir www.ibm.com/lt/.

Atgal į sąrašą
Į viršų