“IBM Lietuva” paskelbė geriausius 2008 metų verslo partnerius

2009 02 03 Šaltinis: UAB "IBM Lietuva"

Informacijos šaltinis: UAB “IBM Lietuva”

Vilnius, 2009 m. vasario 2 d. Informacinių technologijų bendrovė “IBM Lietuva” geriausiu 2008 metų verslo partneriu paskelbė bendrovę “ATEA”. Kasmet “IBM Lietuva” apdovanoja daugiausiai IBM produkcijos parduodančias ir sėkmingiausiai IBM sprendimus taikančias IT įmones.

“Bendradarbiaujame beveik dešimtmetį, todėl natūralu, kad stabilumas tarp partnerių duoda gerų rezultatų”, – sako “IBM Lietuva” vadovas Irmantas Kandratavičius. Pasak jo, nuo šiol “ATEA” pavadinimu žinomi “Sonex Technologies” yra savo srities lyderiai, užtikrinantys geriausią IBM produkcijos tiekimą ir diegimą vartotojui.

Antroji vieta atiteko bendrovei “Elsis biuro sistemos”, trečioji – “Baltic Amadeus infrastruktūros paslaugos”.

“ATEA” buvo pripažinta geriausia ir trijose kompiuterinės įrangos kategorijose – duomenų saugyklų, tarnybinių stočių System x ir System p.

Už pasiekimus platinant ir diegiant IBM programinę įrangą, apdovanotos dvi įmonės –šios srities naujokė “Elsis biuro sistemos” ir stabilius rezultatus demonstruojanti “Sintagma”.

“IBM Lietuva” bendradarbiauja su daugeliu technine bei programine įranga prekiaujančių šalies įmonių. Bendrovės verslo partneriai dalyvauja specialioje IBM PartnerWorld programoje, kuri skirta partnerių mokymui, kvalifikacijos kėlimui ir sertifikavimui.

“IBM Lietuva” verslo partnerius vienija “IBM verslo partnerių klubas”.

Daugiau informacijos apie IBM – http://www.ibm.com/ ir www.ibm.com/lt/.

Atgal į sąrašą
Į viršų