IBM kviečia studentus išmėginti jėgas verslo konsultantų konkurse

2012 03 15 Šaltinis: IBM Lietuva

Informacijos šaltinis: IBM Lietuva

Informacinių technologijų bendrovė “IBM Lietuva” jau trečią kartą kviečia verslo, ekonomikos, informacinių technologijų ir informatikos sričių studentus dalyvauti IT konsultantų konkurse “Business Run”. Didelio Lietuvos studentų susidomėjimo ankstesniais metais sulaukęs konkursas pirmą kartą taps tarptautiniu, o jame dalyvaus atstovai iš visų Baltijos šalių.

Kaip ir praėjusių “Business Run” konkursų metu šiais metais IBM suteiks dalyviams galimybę paragauti profesionalių verslo procesų analitikų ir informacinių sistemų modeliuotojų duonos bei išmėginti savo žinias ir įgūdžius spręndžiant “IBM Baltic Delivery Center” konsultantų parengtas užduotis.

“Praėjusiais metais sulaukėme gausaus būrio Lietuvos studentų, panorusių išmėginti verslo konsultantų kasdienybę, todėl šiemet nusprendėme išplėsti konkursą ir pakviesti prie jo prisijungti kaimynus latvius bei estus”, – teigia “IBM Baltic Delivery Center” vadovas Andrej Kislovskij, – “Manome, kad dėl to šių metų “Business Run” konkursas dalyviams taps tik dar įdomesniu, nes jie varžysis dėl geriausio visų Baltijos šalių verslo konsultanto vardo”.

Organizatorių teigimu, šiais metais “Business Run” dalyvių ir vėl laukia nelengva užduotis, pareikalausianti analitinio ir strateginio mąstymo, darnaus komandinio darbo ir teorinių žinių pritaikymo praktikoje. Konkurse dalyvausiančioms komandoms teks išanalizuoti hipotetinės verslo organizacijos procesus, identifikuoti problemas ir pasiūlyti šių problemų sprendimus. Visa tai dalyviai turės atlikti anglų kalba ir laikydamiesi numatytų terminų.

Geriausių projektų autorius IBM pakvies į konkurso finalą gegužės 18 dieną Rygoje, kur ir bus išrinkti bei apdovanoti laimėtojai. Nugalėtojams bus įteikti vertingi prizai ir IBM diplomai.

Studentai savo 3-4 žmonių komandas “Business Run 2012” konkursui gali registruoti elektroniniu paštu businessrun@lt.ibm.com, o daugiau informacijos rasti socialinio tinklo Facebook puslapyje adresu http://www.facebook.com/IBMBusinessRun.

Daugiau informacijos apie IBM – http://www.ibm.com/ ir www.ibm.com/lt/.

Atgal į sąrašą
Į viršų