IBM ir SAP pasiūlys bendrą programinę įrangą

2009 01 30 Šaltinis: SAP AG

Informacijos šaltinis: SAP AG

2009 m. sausio 30 d.Kasmetinėje „Lotusphere“ konferencijoje IBM ir SAP pranešė planuojančios š.m. kovo mėnesį išleisti pirmąjį bendrą abiejų kompanijų programinės įrangos produktą – „Alloy“. Konferencijoje taip pat pristatyti ir pirmieji „Alloy“ diegimo rezultatai tokiose žinomose kompanijose, kaip „Colgate-Palmolive“ ir „Arla Foods“.

„Alloy“ programinė įranga – tai „IBM Lotus Notes“ ir „SAP Business Suite“ junginys. Šis naujoviškas produktas pateikia SAP programų informaciją ir duomenis milijonams verslo klientų įprastoje aplinkoje – „IBM Lotus Notes“ darbastalyje. Tokia integracija ne tik patogesnė, bet ir naudinga ekonomiškai.

„Sprendimas apjungti IBM ir SAP programinės įrangos galimybes sutaupys daugelio visame pasaulyje esančių vartotojų laiką ir užtikrins patogų bei saugų priėjimą prie duomenų naudojant tik vieną įrankį. Tai leis kompanijoms dirbti efektyviau ir sėkmingai konkuruoti,“ – sako Tautvydas Cibas, IBM Lietuva programinės įrangos pardavimo vadovas.

„Atsiradus „Alloy“ programinei įrangai, mūsų klientai įgyja naują galimybę – itin patogiai naudotis SAP duomenimis bei suteikti galimybę daugeliui darbuotojų gauti informaciją jiems įprastoje vartotojo sąsajoje, – sako SAP pardavimų vadovas Tomas Vitkus. – Labai vertiname bendradarbiavimą su IBM ir džiaugiamės galėdami pasiūlyti bendrą produktą su Lietuvoje populiaria IBM „Lotus“ sistema.“

„Tikimės, kad IBM ir SAP programinė įranga „Alloy“ leis mums sumažinti IT valdymo išlaidas ir padidins produktyvumą, – sako „ColgatePalmolive“ IT vadovas Tom Greene. – Darbuotojams bus lengviau pasiekti SAP ataskaitas, pirkimų duomenis ir produktų naudojimo ciklo valdymo įrankius – tiesiai iš jų “Lotus Notes” elektroninio pašto”.

IBM “Lotus” ir SAP turi kelis tūkstančius bendrų verslo klientų, pageidavusių funkcionalumo, kurį suteiks „Alloy“. Didesnė dalis IBM svarbiausių klientų šimtuko taip pat naudojasi ir SAP paslaugomis.

„Alloy“ programinė įranga leidžia pasiekti SAP darbų eigos, ataskaitų ir analizių įrankius bei darbuotojams priskirtus vaidmenis tiesiai iš „Lotus Notes“ kliento programinės įrangos. „Alloy“ bus parduodama su standartiniu darbų eigos ir ataskaitų valdymo rinkiniu, kurį galima prisiderinti savo poreikiams naudojantis įprastais „Domino“ bei SAP įrankiais.

„Alloy“ programinę įrangą klientams siūlys abi kompanijos – tiek IBM, tiek SAP.

Daugiau infomacijos apie „Alloy“ – www.sap.com/alloy arba www.ibm.com/software/lotus/notes/alloy.

Apie SAP

SAP – pasaulyje pirmaujanti programinės įrangos verslui teikėja*. Šiandien per 76 000 klientų daugiau nei iš 120 šalių naudoja SAP® programinę įrangą – nuo individualių programinių sprendimų smulkiam ir vidutiniam verslui iki programinės įrangos kompleksų tarptautinėms organizacijoms. SAP programinė įranga, sukurta atviros inovacijoms ir verslo pokyčiams „SAP NetWeaver®” technologijų platformos pagrindu, leidžia bet kokio dydžio verslo įmonėms visame pasaulyje pagerinti ryšius su klientais, bendradarbiavimą su partneriais, užtikrinti efektyvesnę tiekimo grandžių ir verslo operacijų sąveiką. SAP sprendimų pakete – ir unikalūs sprendimai daugiau nei 25 pramonės šakoms, tarp jų – modernių technologijų sektoriui, mažmeninei prekybai, finansinių paslaugų įmonėms, sveikatos apsaugai, viešajam sektoriui. SAP (ir dukterinių bendrovių) akcijomis prekiaujama keliose biržose, tarp kurių – Frankfurto akcijų biržoje ir Niujorko akcijų biržoje NYSE (simbolis – *SAP*). (Daugiau informacijos – www.sap.com).

*Programinę įrangą verslui SAP apibrėžia kaip verslo resursų planavimo ir pan. programas, tokias kaip tiekimo grandžių planavimo, ryšių su klientais, produktų gyvavimo ciklų, santykių su tiekėjais valdymo.

# # #

Bet kurios šiame dokumente esančios formuluotės, kurios nėra istoriniai faktai, yra tikėtini pareiškimai, apibrėžti 1995 m. JAV Privataus Saugumo Bylos Reformos Akte. Tokio žodžiai, kaip „numatyti“, „tikėti“, „įvertinti“, „tikėtis“, „prognozuoti“, „ketinti“, „galėti“, „planuoti“, „projektuoti“, „nuspėti“ ir pan., susiję su SAP, yra priskirtini šiems tikėtiniems pareiškimams. SAP neprisiima atsakomybės atnaujinti ar peržiūrėti tikėtinus pareiškimus.  Tikėtini pareiškimai susiję su įvairiomis rizikomis ir neaiškumais, dėl kurių tikrieji rezultatai gali skirtis nuo tikėtinų. Faktoriai, galintys turėti įtakos SAP ateities finansiniams rezultatams, kartu su JAV Vertybinių Popierių  ir Biržos Komisija (SEC) plačiau aptariami SAP dokumentacijoje, kurioje – ir naujausia SAP metinė ataskaita, su SEC užpildyta pagal formą 20-F. Skaitytojai perspėjami pernelyg nepasitikėti šiais tikėtinais pareiškimais, atspindinčiais tik jų publikavimo datos situaciją.

Autorinės teisės © 2009 SAP AG. Visos teisės rezervuotos.

SAP, R/3, mySAP, mySAP.com, xApps, xApp, SAP NetWeaver ir kiti SAP produktai bei paslaugos, minimos šiame dokumente, taip pat su jomis susiję logotipai yra SAP AG prekės ženklai arba registruotieji prekės ženklai Vokietijoje ir keliose kitose pasaulio valsybėse. Visi kiti paminėti produktų ar paslaugų pavadinimai yra atitinkamų kompanijų prekės ženklai. Šiame dokumente pateikti duomenys skirti tik informavimui. Nacionalinės produktų specifikacijos gali skirtis.

Atgal į sąrašą
Į viršų