IBM institutas rūpinsis interneto saugumu visoje Europoje

2011 03 31 Šaltinis: UAB "IBM Lietuva"

Informacijos šaltinis: UAB “IBM Lietuva”

Informacinių technologijų korporacija IBM įsteigė Pažangaus Saugumo Europoje institutą (angl. IBM Institute for Advanced Security in Europe). Briuselyje įsikūręs institutas kuruos tyrimus saugių interneto technologijų srityje. Kompanija tikisi, kad su naujai įkurtu institutu bendradarbiaus ir įvairių šalių vyriausybės bei organizacijos.

Pažangaus Saugumo Europoje institutas savo veiklai pasitelks daugiau nei 15 tūkstančių IBM saugumo expertų visame pasaulyje. Taip pat planuojama panaudoti 3000 saugumo ir rizikos valdymo sprendimų bei vieną didžiausių interneto grėsmių duomenų bazių pasaulyje.

Šiandien didelė dalis privačios bei verslo informacijos yra perkelta į virtualią erdvę, o kasdieniniam bendravimui vis dažniau naudojamos informacinės technologijos. IBM nuomone, ypatingai svarbu sutelkti akademinės bendruomenės, privačių iniciatyvų bei valstybinių institucijų resursus, žinias ir pastangas siekiant užtikrinti interneto saugumą. IBM Pažangaus Saugumo Europoje institutas ne tik supažindins įmones ir bendradarbiaujančias institucijas su naujausiais saugumo sprendimais, bet ir padės praktiškai juos įgyvendinti.

Pasak Europos Saugumo Organizacijos (angl. European Organisation For Security) pirmininko Roberto Havas, internetinės erdvės saugumas yra vienas didžiausių saugumo iššūkių Europoje, todėl Europos Saugumo Organizacija yra pasiryžusi artimai bendradarbiauti su IBM Pažengusio Saugumo Europoje institutu. Roberto Havas teigimu, ši IBM iniciatyva padės spręsti interneto saugumo problemas labiau organizuotai.

IBM jau keturiasdešimt metų kuria inovacijas saugumo srityje ir siūlo paslaugas, produktus ir konsultacijas visapusiškam saugumo užtikrinimui. IBM turi devynias saugumo tyrimų laboratorijas ir devynis saugumo operacijų centrus įvairiose pasaulio šalyse.

Atgal į sąrašą
Į viršų