HyperGuard metalo aptikimo sistema vagysčių prevencijai

2013 05 14 Šaltinis: Kaip apsisaugoti nuo gudrių vagių?

Informacijos šaltinis: UAB “New Vision Baltija”

Kaip apsisaugoti nuo gudrių vagių?

HyperGuard metalo aptikimo sistema vagysčių prevencijai

Tobulėjant technologijoms, dažnas prekybos centras susiduria ir su vis sumanesniais vagimis. Be prekių neteisėto išnešimo iš prekybos vietos folija dengtuose maišeliuose, vis masiškiau vagystėms naudojami daugkartiniai žymeklių atskyrikliai. Jų pagalba vagys žymeklius nuo prekių nuima tiesiog vietoje, todėl apsaugos sistema net nebefiksuoja ir nepraneša, kai prekė išeina iš parduotuvės. Oficialūs tyrimai taip pat rodo didėjančius nuostolius, tiesiogiai susijusius su vagystėmis iš parduotuvių. Problema liečia net 47,5% prekybininkų pasauliniu mastu. Reaguojant į mažmenininkų atsiliepimus ir lūkesčius, Checkpoint Systems sukūrė HyperGuard sistemą, kuri identifikuoja galimus vagis, jiems tik įžengus į parduotuvę.

Metalo aptikimo sistemos naujovės:

• Šalia folija dengtų maišelių ir metalinių prekių vežimėlių detekcijos papildomai įdiegtas daugkartinių žymeklių atskyriklio aptikimas. Revoliucinė technologija leidžia aptikti net mažiausią vagystės priemonę.

• HyperGuard papildyta galimybe valdyti sistemą nuotoliniu būdu. Tai reiškia greitesnį reagavimą ir spartesnį gedimų šalinimą.

HyperGuard savybės:

• Individualūs pavojaus aptikimo perspėjimo signalai: HyperGuard diferencijuoja galimos vagystės priemonę ir perspėja darbuotoją siunčiant signalą į pranešimų gaviklį arba vizualiai per stroboskopinę lempą (kiti klientai netrikdomi).

• Naujoji filtravimo programinė įranga garantuoja, kad klientai nebus trikdomi ar kitaip trukdomi apsipirkimo metu, nes signalą sistema siunčia tik personalui, neatkreipdama klientų dėmesio.

• Nuotolinis valdymas leidžia sutaupyti sąnaudas operatyviai šalinant sistemos sutrikimus.

• HyperGuard sistemą galima diegti kaip atskirą sistemą, kuri yra estetiško dizaino, vizuali prevencinio poveikio priemonė nuo vagių, arba integruoti į jau esamą sistemą.

Prekių apsaugos sprendimų pasaulyje lyderė Checkpoint Systems jau netrukus ims tiekti skaitmeninį programinės įrangos sprendimą HyperGuard pasaulinėje rinkoje, o artimiausiu metu New Vision Baltija pristatys produktą ir Lietuvoje.

Atgal į sąrašą
Į viršų