HP spausdintuvai laimėjo du prestižinius “Buyers Laboratory Inc.” apdovanojimus

2010 01 05 Šaltinis: Hewlett – Packard

Informacijos šaltinis: Hewlett-Packard

Bendrovės HP sukurti produktai laimėjo du nepriklausomo spausdintuvų rinkos eksperto “Buyers Laboratory Inc.” (BLI) apdovanojimus. Rinkdami geriausius vaizdo bei spausdinimo įrenginius, BLI specialistai išbandė daugybę spalvotų bei nespalvotų spausdintuvų ir kitą daugiafunkcinę techniką. Geriausi produktai buvo išrinkti remiantis tokiais pagrindiniais kriterijais kaip patikimumas, vaizdo kokybė, darbo našumas ir patogumas dirbti su įrenginiu.

Pirmas “vidutinio svorio” kategorijojeAtlikus išsamius BLI testus paaiškėjo, kad nenugalimas vidutinio dydžio darbo grupėms skirtų įrenginių kategorijoje buvo “HP Colour LaserJet CP4525” serijos spausdintuvas.

“Sakyti, kad šis gaminys yra patogus vartoti – reiškia nepasakyti nieko. Jis leidžia itin lengvai ir greitai keisti rašalo kasetes, pašalinti įstrigusius popieriaus lapus. Tuo atveju, jei vartotojas kasetę įdės netinkamai, valdymo lange pasirodys perspėjantis įrašas, raginantis pašalinti klaidą. Dirbti su šiuo spausdintuvu gali bet kuris vartotojas”, – sakė BLI testavimo specialistas Joe Ellermanas.

BLI pažymėjo ir kitus šio gaminio privalumus: ekologišką “Clearview” pakuotę, pagirtiną spalvų kokybę bei spalvingumo kontrolės galimybes, leidžiančias spausdintuvo administratoriams mažinti kaštus, ribojant spalvoto spausdinimo galimybes.

“Didžiuojamės, kad BLI mūsų spausdintuvą pripažino išskirtiniu. Tai dar kartą pateisina HP, kaip novatoriškos bei vertę kuriančios kompanijos, vardą”, – sakė HP Europos, Artimųjų rytų ir Afrikos regiono Lazerinių spausdintuvų ir verslo sprendimų padalinio rinkodaros vadovas Luisas Casado.

“Toks pripažinimas atspindi mūsų pasirinktą kryptį: aprūpinti verslą daugiafunkciniais, patikimais lazeriniais spausdintuvais, kurie didintų darbo efektyvumą bei leistų taupyti kaštus. Žadame ir toliau kelti kokybės kartelę, siūlydami plačiausią vaizdo bei spausdinimo sprendimų pasirinkimą savo klientams”, – sakė L. Casado.

Geriausias gaminys mažoms darbo grupėms

Atlikę išsamius testus, BLI specialistai geriausiu nedidelėms darbuotojų grupėms skirtu spausdintuvu pripažino “HP LaserJet Enterprise P3015” gaminį.

“Laser Jet P3015″ yra produktyvus ir paprastas naudoti. Juo atspausdintas tekstas puikiai matomas, eilutės švarios, tad atspausdinti dokumentai atrodo išties kokybiškai. Spausdintuvo atminties ir popieriaus saugojimo galimybės yra didesnės nei vidutinės. Patogūs valdymo įrankiai ir programinė įranga leidžia vartotojams išvengti klaidų be jokios papildomos programinės įrangos įdiegimo”, – sakė BLI vyr. testų specialistas Tony Maceri.

“Verslas turi orientuotis į strateginius sprendimus, o ne sukti sau galvą dėl veiklos sąnaudų. “HP Laser Jet P3015″ yra ne tik investicija į įrangą, tačiau kartu ir į produktyvumą bei kaštų mažinimą”, – sakė HP atstovas L. Casado.

Apie HP

HP kuria naujas technologines galimybes žmonėms, verslui, valdymui ir visuomenei. Būdama didžiausia pasaulyje technologijų kompanija, HP pristato spektrą sprendimų, pradedant spausdinimu, asmeniniais kompiuteriais, programine įranga, paslaugomis ir baigiant IT infrastruktūra, kurie padeda spręsti vartotojų problemas. Daugiau informacijos apie HP (NYSE: HPQ) galima rasti interneto svetainėje http://www.hp.com/.

Apie “Buyers Laboratory Inc.”

Įkurta 1961 “Buyers Laboratory Inc.” (“Pirkėjų laboratorija – liet.) yra viena patikimiausių nepriklausoma biuro įrenginių testavimo laboratorija. Jos atliekami testai laikomi vienais patikimiausių rinkoje bei padeda verslo klientams efektyviau išsirinkti biuro techniką.

Atgal į sąrašą
Į viršų