„HP ProCurve“ tobulina tinklo technologijas verslo klientams

2009 02 06 Šaltinis: Elektronika.lt

Informacijos šaltinis: Elektronika.ltPasaulinės IT sprendimų bendrovės „Hewlett-Packard“ (HP) tinklo sprendimų grupė „HP ProCurve“ papildė savo „Adaptive Networks“ viziją sprendimais, kurie leis verslo klientams padidinti kompiuterinio tinklo efektyvumą, bei padės greičiau reaguoti į nuolatos besikeičiančius duomenų centrų poreikius.

„Adaptive Networks“ yra „HP ProCurve“ ateities vizija, kurioje tinklas prisitaiko prie pasikeitusių vartotojų, programų ir organizacijų poreikių. Siekiama, jog tinklai būtų lankstūs ir gebėtų prisitaikyti prie pasikeitusio verslo pobūdžio ar naujos organizacijos struktūros.

„HP ProCurve“, klientams siūlanti platų technologijų portfelį, pristatė duomenų centrų jungiklius ir naują valdymo programinę įrangą. Šios naujovės, optimizuodamos duomenų centrų veiklą bei tausodamos energiją, padės klientams sumažinti veiklos kaštus ir galimas rizikas, bei paspartins jų verslo augimą.

„HP ProCurve Open Network Ecosystem“ (HP ProCurve ONE) yra atvira tinklo sistema, padedanti verslo klientams optimizuoti programų, suderintų su „HP ProCurve“ infrastruktūra, veiklą. Šios atviros sistemos, kuri yra „Adaptive Networks“ papildymas, plėtojime taip pat dalyvauja tokios žinomos technologijų kompanijos, kaip „Microsoft“, „Avaya“, „McAfee“, „F5“ ir „Riverbed“.

„Norėdami padėti klientams suspėti reaguoti į vis spartesnius pokyčius verslo aplinkoje, „HP ProCurve“ jungia savo technologijas su novatoriškiausiomis, bei labiausiai gerbiamomis kompanijomis pasaulyje, – teigė Tomas Muliuolis, „HP ProCurve“ pardavimų vadovas Baltijos šalims. – Bendradarbiavimas su rinkoje lyderiaujančiomis technologijų kompanijomis, naudojančiomis industrijos standartus (angl. open-standard), padės verslui pasiekti gerokai didesnį kompiuterinio tinklo efektyvumą.“

Atgal į sąrašą
Į viršų