HP pateko tarp lyderių daugiafunkcių įrenginių ir spausdintuvų “Magiškojo kvadranto” tyrime

2009 01 06 Šaltinis: Hewlett – Packard

Informacijos šaltinis: Hewlett-Packard

Pasaulinė IT sprendimų bendrovė “Hewlett-Packard” (HP) praneša, kad rinkos analizės kompanija “Gartner, Inc” “Magiškojo kvadranto” daugiafunkcių įrenginių ir spausdintuvų tyrime (“Magic Quadrant for MFPs and Printers report”) ją išrinko į “Lyderių kvadrantą”.

Gartner savo “Magiškojo kvadranto” tyrime gamintojus rikiuoja pagal jų “gebėjimą vykdyti” ir “vizijos išbaigtumą”.

Pasak tyrimų ir analizės bendrovės, tiekėjai vertinami pagal įvairius kriterijus, tarp kurių – produktai ar paslaugos, pardavimai ir kainodara, gebėjimas patenkinti rinkos poreikius, pasiekimai rinkoje, rinkodara, klientų patirtis, pasiūlymų strategija, verslo modelis ir geografinė strategija.

“Mano nuomone, HP vieta Gartner “Magiškojo kvadranto” lyderių kvadrante yra tvirtų mūsų santykių su klientais ir nuolatinio gebėjimo teikti patikimiausius daugiafunkcių produktų sprendimus klientams visame pasaulyje įrodymas”, — sakė David Murphy, lazerinių spausdintuvų ir verslo sprendimų, HP vaizdo apdorojimo ir spausdinimo grupės vyresnysis viceprezidentas. — “Mes ir toliau nustatysime šios pramonės srities standartus plėsdami savo daugiafunkcių produktų skalę ir papildydami ją novatoriškais programinės įrangos sprendimais, kurie mūsų klientams tarnaus neprilygstamai efektyviai ir našiai”.

Tyrime teigiama: “Lyderiai yra tie, kurie geriausiai geba tiekti daugiafunkcius produktus, spausdintuvus ir susijusius spausdinimo sprendimus bei paslaugas, užtikrinančius tinkamą šių įrenginių veikimą plačiausioms klientų grupėms. Lyderiai turi plačias galimybes tiekti produktus klientams ten, kur šie nori juos įsigyti. Lyderiai nuolat išlaiko tvirtas pozicijas tiek spausdintuvų, tiek daugiafunkcių įrenginių pasaulinėje rinkoje ir pajėgia teikti beveik identiškas paslaugas daugelyje regionų. Lyderiai turi didžiausius pajėgumus pasaulyje, išradingumo ir resursus, įgūdžius ir viziją teikiant aukščiausio lygio pagalbą esamiems ir būsimiems klientams visame pasaulyje. Lyderių pasiekimai įgyvendinant moderniausias klientams reikalingas idėjas yra visuotinai pripažinti”.

Pilną HP techninės įrangos, tiekimo, programinės įrangos ir paslaugų spektrą sudaro tiek smulkiems ir vidutiniams, tiek stambiems verslo klientams siūloma vertę atitinkanti, produktyvumą didinanti vaizdo ir spausdinimo aplinka.

Apie HP

HP, didžiausia pasaulyje technologijų kompanija, siūlo spausdinimo, asmeninių kompiuterių ir IT paslaugų programinę įrangą bei sprendimus ir siekia, kad naudojimasis technologijomis taptų paprastesnis tiek namų vartotojams, tiek verslo klientams. 2008 rugpjūčio 26 dieną HP pabaigė EDS įsigijimą. Daugiau informacijos apie HP (NYSE: HPQ) galima rasti interneto svetainėje www.hp.com.

Daugiau HP naujienų ir nuorodų į RSS srautus galima rasti www.hp.com/hpinfo/newsroom/

Atgal į sąrašą
Į viršų