HP pasiūlys sprendimus efektyviam IT panaudojimui ekonomikos sulėtėjimo metu

2008 10 24 Šaltinis: Hewlett – Packard

Informacijos šaltinis: UAB „Hewlett – Packard“ 

IT profesionalai išbandys naujausias serverių ir duomenų saugyklų technologijas


Vilnius, 2008 m. spalio 24 d. Š.m. spalio 27 dieną, pirmadienį, Vilniaus viešbutyje “Le Merridien Vilon” vyks vienos didžiausių pasaulio IT sprendimų bendrovių “Hewlett-Packard” (HP) verslo infrastruktūrinių sprendimų konferencija, skirta IT profesionalams.

Renginio metu bus pristatytos naujausios HP idėjos, koncepcijos ir produktai, padedantys išlaikyti verslo konkurencingumą ir gauti maksimalią naudą iš investicijų į IT sistemas. Konferencijos dalyviai galės patys išbandyti naujausias serverių ir duomenų saugyklų technologijas, kurias bendrovė šiuo metu pristato visose tarptautinėse rinkose bei išgirsti apie jų tendencijas rinkoje. Renginio metu bus demonstruojami virtualizacijos ir įrangos aušinimo sprendimai, taip pat vyks IT infrastruktūros valdymo programinės įrangos praktiniai mokymai.

“Ekonomikos sulėtėjimo akivaizdoje verslo lyderiai ir IT profesionalai ieško naujų technologinių sprendimų, kurie padėtų optimizuoti kompanijos veiklą”, – teigia Mindaugas Mikulėnas, UAB “Hewlett-Packard” konsultantų grupės vadovas. Anot jo, dabar aiškiau nei bet kada technologiniai sprendimai galės parodyti savo svarbą padedant įmonėms dirbti efektyviau.

HP atstovo teigimu, renginys turėtų būti įdomus IT profesionalams, nuo kurių žinių ir sugebėjimų priklausys, kaip sėkmingai jų kompanijos susidoros su iškilusiais iššūkiais. Vienas jų – energijos sąnaudų susijusių su IT infrastruktūros eksploatacija ir aušinimu išlaidų mažinimas. Paskaičiuota, kad per 3-4 metus vidutiniškai kainuojantis serveris suvartoja elektros energijos už tokią sumą, kiek pats kainuoja, o jo aušinimui suvartojamos elektros energijos kaina yra netgi 2,5 karto didesnė.

HP duomenų saugyklų ekspertų teigimu, pastaruoju metu dramatiškai išaugus duomenų kiekiui, net mažos ir vidutinės įmonės susiduria su duomenų saugojimo iššūkiais.

Konferencijoje dalyvaus HP ir Intel atstovai, taip pat HP tinklinės įrangos padalinio “HP Procurve” ekspertai.

Dalyvavimas konferencijoje – nemokamas. Registracija į renginį www.hp.lt/IST2008

 
Apie HP

HP, didžiausia pasaulyje kompiuterinių technologijų kompanija, kurianti spausdintuvus, kompiuterius bei teikianti IT sprendimų ir programinės įrangos paslaugas, kurios palengvina technologijų valdymo procesus tiek vartotojams, tiek verslo klientams. Daugiau informacijos apie HP (NYSE:HPQ) rasite http://www.hp.com/.

Atgal į sąrašą
Į viršų