“HL Display” Lietuvos rinkai siūlys inovatyvius parduotuvių įrangos sprendimus

2009 02 18 Šaltinis: HL Display

Informacijos šaltinis: “HL Display”

Atidarydama savo atstovybę Vilniuje, Lietuvoje veiklą pradeda Švedijos kompanija “HL Display”, užimanti lyderės pozicijas tarptautinėje parduotuvių įrangos bei sprendimų paslaugų rinkoje.

“HL Display”siūlo inovatyvią produkciją ir sprendimus, todėl tikimės, kad mūsų veikla Lietuvoje bus tokia pat sėkminga kaip ir kitose šalyse, ir ypač šiuo metu, kai veiklos efektyvumo didnimas yra kiekvienos įmonės prioritetas. Todėl neabejoju, jog būsimi mūsų klientai įvertins “HL Display” teikiamų paslaugų kokybę”, – sako “HL Display” Baltijos regiono pardavimų direktorė Inesė Silė.

“HL Display” atstovybės Lietuvoje vadovės Ingos Aleinikovaitės teigimu, šios kompanijos produkcija mūsų šalyje žinoma jau daugiau nei 10 metų. “Dabar klientai “HL Display” produktus galės įsigyti tiesiogiai iš gamintojo. Taip pat klientams galėsime pasiūlyti ir nestandartinius, konkretaus kliento poreikiams pritaikytus sprendimus, pradedant projektiniais pasiūlymais ir baigiant jų realizavimu. Kadangi esame ne tik produkcijos tiekėjai, bet ir gamintojai, galėsime padėti klientams pristatyti jų naujausius produktus ar išskirtinai pateikti sezonines prekes”, – sako ji.

“HL Display” siūlys naujausius ir efektyviausius prekių išdėstymo bei pardavimo sprendimus bei jiems įgyvendinti reikalingą įrangą. Kompanijos pasiūla apima tris pagrindines veiklos sritis: komunikaciją pardavimo vietoje, prekių išdėstymo įrangą, parduotuvės įrangos sistemas.

Sprendimai ir įranga, susijusi su informacijos teikimu pardavimo vietose, skirta užtikrinti, kad pirkėjai parduotuvėje jiems reikalingas prekes rastų taip greitai, kaip tinkamai pateikta jiems reikalinga informacija, neretai lemianti jų sprendimą pirkti ar ne.

Prekių išdėstymo sprendimai ir įranga skirta prekes pirkėjams pateikti patraukliausiu būdu. Taip pat kompanija siūlo sprendimus atskirų prekių skyriams (pvz., elektronikos, sporto, higienos prekių, šaldytų produktų, konditerijos gaminių).

Parduotuvės įrangos sistemos skirtos parduotuvėms įrengti ar joms modernizuoti, kai siekiama, kad įranga būtų greitai įdiegiama, lanksčiai funkcionuotų ir atitiktų prekybvietės aplinkos dizainą.

Pagrindiniai “HL Display” klientai – mažmeninės prekybos sektoriaus įmonės, didmeninės prekybos atstovai, teikiantys produkciją mažmenininkams. Lietuvoje švedų kompanija taip pat orientuosis į vietines bei tarptautines mažmeninės prekybos įmones, gamintojus ir paslaugų teikėjus.

“Sėkmingai konkuruoti Lietuvoje “HL Display” leis ilgametė tarptautinė patirtis, puikus klientų poreikių ir savos srities išmanymas, aukščiausios kokybės paslaugos bei produkcija. Pasinaudodami kompanijos patirtimi, inovatyviais jos siūlomais sprendimais padėsime savo klientams kurti patrauklią prekiavimo aplinką, sustiprinančią teigiamą vartotojų pirkimo patirtį”, – sako Inga Aleinikovaitė.

Trumpai apie “HL Display”

Prieš 55 metus įsteigta švedų kompanija “HL Display” teikia kompleksinius prekybos vietų įrengimo sprendimus bei įrangą. Joje dirba beveik 1000 darbuotojų. “HL Display” produkcija gaminama Švedijoje, Didžiojoje Brianijoje, JAV, Australijoje, Kinijoje, o atstovybės veikia daugiau nei 30 Rytų bei Vakarų Europos, Azijos šalių.

Kompanijos apyvarta 2008 m. siekė 494 mln. Lt (1,5 mlrd. SEK). Jau dešimtmetį įmonės augimas vidutiniškai siekia apie 10 proc. kasmet.

Papildoma informacija

Inga Aleinikovaitė

“HL Display” atstovybės Lietuvoje vadovė

Tel.: +370 52 602 581

Mob. tel.: +370 67 885 127

El. paštas: inga.aleinikovaite@hl-display.com

http://www.hl-display.com/

Atgal į sąrašą
Į viršų