“Hewlett-Packard” veiklą Lietuvoje koordinuos du nauji vadovai

2008 12 10 Šaltinis: Hewlett – Packard

Informacijos šaltinis: UAB “Hewlett-Packard”  

Pasaulinė IT sprendimų bendrovė “Hewlett-Packard” (HP) stiprina pozicijas Lietuvos rinkoje ir vadovauti bendrovei šalyje paskyrė du naujus vadovus – pardavimų direktorių Tadą Goberį ir administracijos vadovę Ingą Vyšniauskienę.

“Tikimės, kad tai leis lanksčiau reaguoti į išaugusius šalies verslo rinkos poreikius, sparčiau juos įvertinti bei skirti daugiau dėmesio Lietuvos rinkai, – sako “Hewlett-Packard” generalinis direktorius Suomijai ir Baltijos šalims Mika Sarhimaa. – Lietuvos verslas ir viešasis sektorius privalo išnaudoti šiandienos ekonominį laikotarpį kaip galimybę optimizuoti ir efektyviau valdyti veiklos procesus”.

T. Goberis, iki šiol ėjęs HP duomenų saugyklų produktų vadovo pareigas Baltijos šalyse, nuo šiol koordinuos visų produktų pardavimus ir bendrą klientų ir partnerių veiklą šalyje. I. Vyšniauskienė nuo šiol atsakinga už verslo planavimo ir organizacijos plėtros koordinavimą, bei finansų ir kontrolės veiklą šalyje. I. Vyšniauskienė įmonėje dirba dešimtus metus.

Šiuo metu UAB “Hewlett-Packard” dirba per 60 žmonių. Įmonė Lietuvoje veiklą pradėjo1992 metais.

Apie HP

HP, didžiausia pasaulyje technologijų kompanija, siūlo spausdinimo, asmeninių kompiuterių ir IT paslaugų programinę įrangą bei sprendimus ir siekia, kad naudojimasis technologijomis taptų paprastesnis tiek namų vartotojams, tiek verslo klientams. 2008 rugpjūčio 26 dieną HP pabaigė EDS įsigijimą. Daugiau informacijos apie HP (NYSE: HPQ) galima rasti interneto svetainėje http://www.hp.com/.

Atgal į sąrašą
Į viršų