„Hewlett-Packard“ 2011 m. rugsėjo 29 d. Vilniuje pristatys naujausius konsoliduotosios IT infrastruktūros sprendimus

2011 09 20 Šaltinis: Hewlett-Packard, UAB; BVRG Burson - Marsteller

Informacijos šaltinis: Hewlett-Packard, UAB; BVRG Burson – Marsteller

Pasaulinė IT sprendimų kompanija „Hewlett-Packard“ kartu su partneriais „Microsoft“ ir „Intel“ kviečia į konferenciją Vilniuje, kurioje įmonių vadovai ir IT profesionalai galės iš arčiau susipažinti su HP konsoliduotosios infrastruktūros sprendimais, apimančiais serverių, duomenų laikymo, programinės įrangos ir tinklų sprendimus.

„Konsoliduota  infrastruktūra leidžia įmonėms IT sistemas eksploatuoti pigiau ir patogiau, nes visi reikalingi sprendimai yra gaunami iš vieno tiekėjo. Šiame renginyje norime pristatyti naujausius HP sprendimus, kuriuos sudaro integruota techninė ir programinė įranga bei virtualizacijos, debesų kompiuterijos ir naujos kartos aplikacijų paslaugos“, – teigė John Stewardson, HP EMEA regiono duomenų saugojimo sprendimų vadovas.

Renginyje HP pristatys „HP VirtualSystem“, „HP CloudSystem“, ir „HP AppSystems“ sistemų galimybes bei pateiks sprendimus, kaip šias sistemas pasitelkti įmonės IT infrastruktūros optimizavimui. Be to, bus pristatyti naujausi HP duomenų saugyklų sprendimai, leidžiantys įmonėms efektyviau ir lanksčiau išnaudoti savo pajėgumus, tuo pačiu dar patikimiau išvengti prastovų. HP atstovai taip pat pasidalins įžvalgomis, kaip įmonėms racionaliai naudoti IT sistemų energijos resursus.

„Konsoliduotosios infrastruktūros turo partneris – programinės įrangos lyderė „Microsoft“ pristatys naujausius virtualizacijos ir debesų kompiuterijos sprendimus. „Verslo poreikiai sparčiai keičiasi, todėl įmonių IT sistemos taip pat neišvengiamai privalo prisitaikyti prie šiandienos verslo realijų. Kartu su partneriais HP siekiame sukurti sprendimus, leidžiančius vartotojams IT paslaugas gauti reikiamu laiku ir reikiamoje vietoje“, – teigė Urs Renggli, „Microsoft“ regiono rinkodaros vadovas Europai ir Vidurio Rytų šalims.

Renginio partneris „Intel“ pristatys tiek didžiulėms kompanijoms, tiek ir mažų bei vidutinių įmonių duomenų centrams tinkamus „Intel“ procesorius, kurie padidina darbo našumą, efektyvumą ir saugumą bei sumažina sistemos sąnaudas.

Be to, konferencijos metu bus išsamiai pristatytas bendrojo pagalbos centro, priimančio pagalbos prašymus numeriu 112, pavyzdys. Pristatymo metu bus galima sužinoti, kokius sprendimus šioje infrastruktūroje įdiegė HP. Konferencijos pabaigoje svečių laukia kviestinio svečio Roberto Petrausko, sporto žurnalisto ir komentatoriaus, istorijos žinovo ir „protų mūšių“ organizatoriaus, įkvepiantis pranešimas apie nematomus krepšinio pasaulio užkulisius.

Konsoliduotosios infrastruktūros turas vyks visose Baltijos šalyse, Vilniuje – rugsėjo 29 d. „Le Méridien Vilnius“ viešbučio Konferencijų salėje.

„Konsoliduotosios infrastruktūros turo“ programą galite rasti interneto svetainėje http://hpinvitation.soundest.eu/lt/forma.

Žurnalistai, norintys dalyvauti renginyje, prašome registruotis http://hpinvitation.soundest.eu/lt/forma.

Apie HP

HP, didžiausia pasaulyje technologijų kompanija, siūlo spausdinimo, asmeninių kompiuterių ir IT paslaugų programinę įrangą bei sprendimus ir siekia, kad naudojimasis technologijomis taptų paprastesnis tiek namų vartotojams, tiek verslo klientams. Daugiau informacijos apie HP galima rasti interneto svetainėje http://www.hp.lt/.

Kontaktiniai asmenys:

Daiva Bumblytė

Marketingo programų vadovė

Hewlett-Packard, UAB

V. Gerulaičio g. 1

08200 Vilnius, Lithuania

Tel. +370 5 2103311

daiva.bumblyte@hp.com

http://www.hp.lt/

Atgal į sąrašą
Į viršų