“HansaWorld” vėl Europos “IT Exellence Awards 2010” apdovanojimų finalininkė

2010 02 11 Šaltinis: UAB "HansaWorld Lithuania"

Informacijos šaltinis: UAB “HansaWorld Lithuania”

HansaWorld vėl pateko į “2010 European IT Excellence Awards” apdovanojimų finalą. Dalyvaujant neįprastai daug dalyvių, HansaWorld pristatė “Enterprise by HansaWorld” integruota verslo platformą bei sugebėjo padaryti vertintojams puikų įspūdį ir taip užsitikrino sau vietą tarp 3 kitų finalininkų didelių įmonių (enterprise) programų kategorijoje, sprendimų tiekėjų grupėje.

“Dalyvaujančiųjų kokybė yra labai aukšto lygio bei demonstruojanti išskirtinį talentą mūsų Europinėje bendruomenėje, teigia Alan Norman, “IT Europa” vykdomasis direktorius. “Finale dalyvauja atstovai iš visos Europos, tame tarpe ir centrinės bei rytų Europos.”

“Vertintojai buvo sužavėti visų dalyvių darbu ir pasiruošimu” – tvirtino John Chapman, “IT Europa” redakcijos vadovas. “Kas labiausiai džiugino ir įkvėpė – tai realūs įgūdžiai ir išradingumas parodytas daugelio dalyvių siūlomuose sprendimuose. Mūsų vertintojai turi daug patirties informacinių technologijų srityje, yra sukaupę nemažą teisėjavimo tokiose renginiuose patirtį, tačiau buvo tikrai neįprasta iš jų išgirsti tokius komentarus kaip “mane pribloškė kiek ši įmonė sugebėjo pasiekti”, ar “fantastiškas sprendimas ir nuostabus rezultatas”.”

Laimėtojai bus paskelbti “European IT Excellence 2010 Awards” oficialios ceremonijos metu, kuri įvyks 2010 metų vasario 25 dieną, “Tower Hotel” viešbutyje, Londone.

HansaWorld kuria apdovanojimus pelnančias integruotas verslo sistemas kartu su plačiu sprendimų pasirinkimu specifinėms rinkoms. HansaWorld sprendimus jau pateikė daugiau nei 74 000 klientų, 110 šalyse visame pasaulyje. Sprendimai išversti į 29 kalbas, veikia visose pagrindinėse kompiuterinėse platformose bei yra palaikoma mobilių prietaisų – nešiojamų kompiuterių, delninių kompiuterių, 2″Nokia” verslo telefonų ar “iPhone”. HansaWorld yra atstovaujama daugelyje šalių: Europoje, Lotynų Amerikoje, Afrikoje, Australijoje, Azijoje ir artimuosiuose Rytuose.

Atgal į sąrašą
Į viršų