HansaWorld rinkai pateikė jau 6-ąją HansaWorld programinės įrangos versiją

2009 05 12 Šaltinis: UAB "HansaWorld Lithuania"

Informacijos šaltinis: UAB “HansaWorld Lithuania”HansaWorld – Švedijos verslo valdymo sprendimų gamintojas, tęsdamas savo produkto nuolatinį vystymą, prieš porą mėnesių rinkai pristatė 6-ąją programinės įrangos versiją, kurią visi klientai gali nemokamai atsisiųsti iš gamintojo tinklapio bei įsidiegti savo darbo vietose. Naujoji programinės įrangos versija nesenai buvo pilnai išversta į lietuvių kalbą, todėl jau ir visi Lietuvos klientai gali išbandyti naujosios versijos privalumus.

Kas gi naujo naujojoje versijoje? Naujienų tikrai daug, todėl paminėsime tik aktualesnes ar įdomesnes.

“Pirmiausia – naujoji versija turi automatinį versijos atsinaujinimą, todėl nuo šiol jau nebereikės naujų versijų diegti į kiekvieną vartotojo kompiuterį – įdiegus naują versiją tarnybinėje stotyje, klientų versijos automatiškai atsinaujins pačios. Tai ypatingai svarbu, jei klientinių darbo vietų yra daugiau ar juolab – jos yra nutolusios.” – sako “HansaWorld Lithuania” produkto vadovė Teresė Šilanskienė – “susitaupys daugybė administratorių darbo laiko. Naujojoje versijoje taip pat yra dar labiau paspartintas sistemos darbas, ataskaitų pateikimas, efektyviau veikia duomenų bazė.”

“Naujoje versijoje rasime aibę naujų ataskaitų, kurios dar įvairiapusiškiau pateiks registruojamą informaciją vartotojams, o atkreiptume dėmesį, kad naujoje versijoje vartotojai ras naują pardavimų ir pirkimų knygos atskaitą, kuriose vienoje vietoje jau matys bendrą einamąjį likutį tuo atveju jei tiekėjas yra kartu ir pirkėjas bei nereikės vykdyti dviejų ar daugiau atskaitų tokiai informacijai gauti ir palyginti”, – tęsia produkto vadovė. Taip pat tarp “tempti ir padėti” funkcijos pagalba galime perkelti ataskaitų apibrėžimų eilutes iš vienos įmonės į kitą.

Atsirado naujų galimybių automatizuoti darbo procesą, pavyzdžiui: sukurti pirkimo užsakymus iš sandėlio trūkumo ir pačiam iš trūkstamų prekių sąrašo formuoti krepšelį, nurodant reikiamas prekes bei kiekius. Atsirado galimybė koreguoti jau patvirtintus įrašus net ir tuos, kurie yra susiję su sandėliu – sukurtas naujas automatinis apdorojimas, kuris atlikus tokias korekcijas palengvina sandėlio perskaičiavimo procedūrą pagal įmonėje galiojančias taisykles. Nors koregavimas yra supaprastintas, toliau buvo tobulinamos ir griežtinamos vartotojų teisių valdymo galimybės ir dabar jau įvestos naujos funkcijos, kurios leidžia kontroliuoti išrašomų ir netgi gaunamų sąskaitų bei kitų dokumentų numeracijas – siekiant griežtos sekos laikymosi ar draudžiant įvesti pasikartojančius.

Na, o jei klientai naudojasi MAC tipo kompiuteriais – naujoje versijoje jau galima džiaugtis nuspalvotu sąskaitų sąrašu – vienu žvilgsniu matysite ar sąskaita jau apmokėta ar ne, ar mokėjimo terminas jau suėjo. Pardavimų padalinio darbuotojai džiaugsis galėdami vienu žvilgsiu įvertinti pasiūlymų būklę – pasiūlymų lange spalvos išskirs pardavimo tikimybes. Vadovams yra skirtas esminių veiklos rodiklių langas asmeniniame darbalaukyje – galima bus nuolat stebėti kiekvieno jų asmeniškai pasirinktus įmonės pagrindinius veiklos rodiklius bei jų tendencijas. Beje, visos šios naujovės netrukus bus perkeltos ir Lietuvoje labiau įprastą PC tipo kompiuterių aplinką, o ištikimiausiems MAC gerbėjams yra sukurta HansaWorld versija ir iPhone ar iTouch įrenginiams.

Manome, kad vartotojai įvertins ir galimybę prekių kortelėse matyti prekės nuotrauką ar paveikslėlį, o tam tikruose specifiniuose diegimuose vartotojai turės galimybę nufotografuoti produktą tiesiai į verslo valdymo sistemos katalogą – toks funkcionalumas itin aktualus, pavyzdžiui, juvelyrams – tiek išskirti gaminį iš kitų panašių, tiek priimant jį taisymui nufotografuoti, kad vėliau nekiltų nereikalingų nesutarimų su klientų dėl priimtos prekės pradinės būklės.

Dar viena smagesnių naujovių – HansaWorld nuo šiol kontroliuos ir vartotojų rašymo įgūdžius – įdiegtas ir kalbos taisos funkcionalumas, kuris išnaudoja esamus operacinės sistemos ar biuro paketų kalbos taisos žodynus.

“Apskritai paraginčiau visus klientus, aišku – pagal savo galimybes, rinktis naujausią mūsų programinės įrangos versiją”, – sako “HansaWorld Lithuania” vykdomasis direktorius Svajūnas Kiršis – “tai ne tik naujos ataskaitos ar naujas funkcionalumas, kurio su kiekviena nauja versija daugėja labai sparčiai, bet kas svarbiausia – tai naujos galimybės dirbti dar efektyviau, kontroliuoti tai, kas ankčiau buvo mažiau kontroliuojama – tai šiandienos ekonominėje situacijoje yra itin aktualu bet kokiai įmonei. Mūsų kaip gamintojo vienas pagrindinių tikslų ir yra perkelti į savo naujas versijas visą geriausią patirtį, geriausius, naujausius ir efektyviausius veiklos metodus, kuriuos tik mes sutinkame tarp mūsų daugiau nei 70-ies tūkstančių klientų visame pasaulyje.”

Apie HansaWorld

HansaWorld kuria ir parduoda integruotus verslo valdymo sprendimus – apskaita, ERP, CRM, e-verslas, laiko ir projektų apskaita, mažmeninės prekyba, gamyba ar apgyvendinimo paslaugos.

HansaWorld įkurta 1988 metais jos įkūrėjo Karl Bohlin Švedijoje, o šiandien HansaWorld – tarptautinė kompanija, kurioje dirba šimtai darbuotojų, o sprendimus platina sparčiai augantis partnerių ir distributorių tinklas Europoje, Šiaurės ir Pietų Amerikoje, Afrikoje, Azijoje, Australijoje bei Artimuose Rytuose.

Patyrę HansaWorld produktų vadovai pritaiko kuriamus produktus vietiniams reikalavimams bei įstatymas, parengia lokalizuotas produktų versijas ir todėl šiuo metu HansaWorld sąsaja yra išversta į daugiau nei 30 kalbų, o produkto klientų rasime daugiau nei 90 pasaulio šalių. Didžioji dauguma iš 70000+ HansaWorld klientų visame pasaulyje yra mažesnio ir vidutinio segmento įmonės, o taip pat didelių tarptautinių įmonių padaliniai kitose šalyse.

HansaWorld nuolat investuoja į naujausias, modernias ir efektyvias informacines technologijas bei sprendimus. HansaWorld klientai gali dirbti tiek lokaliame tiek pasauliniame tinkle be jokių papildomų investicijų į tarpines technologijas, diegti produktą įvairiose platformose, adaptuoti jį savo unikaliems poreikiams.

Daugiau informacijos:

Svajūnas Kiršis, UAB “HansaWorld Lithuania” Vykdomasis direktorius

Tel.: +370 699 93626; el.paštas: kirsis@hansaworld.com

Atgal į sąrašą
Į viršų