„HansaWorld“ laimi „European IT Excellence Award 2011“ apdovanojimą

2011 02 12 Šaltinis: UAB "HansaWorld Lithuania"

Informacijos šaltinis: UAB “HansaWorld Lithuania”

„HansaWorld“, pirmaujantis pasaulyje integruotų verslo platformų bei mobilių sprendimų gamintojas buvo išrinktas nugalėtoju „European IT Excellence Award 2011“ apdovanojimuose programinės įrangos kaip paslaugos (ang. SaaS) kategorijoje. „HansaWorld“ nepriklausomai teisėjų komisijai pademonstravo savo SaaS diegimo privalumus pirmaujančioje švarios energijos sprendimų įmonėje esančioje Jungtinėje Karalystėje, JAV, Japonijoje ir Indijoje, bei teigiamą SaaS sprendimų įtaką

įmonės verslui.

„HansaWorld“ siūlo išbaigtą visumą programinės įrangos kaip paslaugos (SaaS) komponentų, įskaitant internetinių resursų nuomą, mėnesines licencijas ar nereikalaujančius diegimo internetinius klientus, be to naudotojai gali laisvai rinktis kurį iš šių komponentų naudoti. „HansaWorld“ taip pat siūlo eilę papildomų internetinių paslaugų, kurias gali pasirinkti bet kuris klientas, nepriklausomai kur yra serveris, o naudojimo periodas skaičiuojamas patogiai mėnesiais. Šios papildomos paslaugos apima kreditinių kortelių atsiskaitymų apdorojimą, SMS žinučių siuntimą, adreso paiešką pagal pašto kodą, valiutų kursų atnaujinimus, elektroninius mokesčių pildymus, elektronines sąskaitas faktūras ir integraciją su kurjerių sistemomis, pavyzdžiui „Fedex“.

SaaS pasirinkimas tinkamas daugeliui įmonių norinčių sumažinti investicijas, skiriamas IT infrastruktūrai, bei išlaidas šiai sričiai aptarnauti, o taip pat įmonėms, nenorinčioms daug investuoti į IT sprendimus, ar įmonėms, kuriose yra daug nutolusių naudotojų bei yra sudėtinga kontroliuoti techninę įrangą ir operacines sistemas su kuriomis dirbs naudotojai.

„Daugumą SaaS komponentų mes jau siūlėme iki šių radikalių pokyčių IT pramonėje, kuriuos buvo sunku prognozuoti ar bent jau vertinti, kaip griaunančius nusistovėjusias sienas“, – kalba Stephen Jay, „HansaWorld“tarptautinis pardavimų direktorius. „Mes esam sužavėti „European IT Excellence Award 2011“ apdovanojimais, kurie fokusojasi ties realiai suteikiamomis paslaugomis ir teikiamais privalumais, kuriuos iš tikro gauna klientai – tai patvirtina, kad mes esame SaaS judėjimo lyderiai. Ar gali koks kitas tarptautinis SaaS sprendimo platintojas pasiūlyti daugiau nei 20 metų programinės įrangos kūrimo, vystymo ir testavimo patirtį, apimančią ERP, CRM ir vertikalius sprendimus, bei daugiau nei 25 kalbomis bendraujančias programinės įrangos versijas su 45 funkcionaliais moduliais šiandien? Taip pat mes esame įsitikinę, jog pirmaujame siūlydami galimybę dirbti atsijungus nutolusiose vietose, jei prarandamas interneto ryšys, o taip pat mes unikaliai pritaikome programą kiekvienam klientui, bei itin paprastai susiejame programą su trečios

šalies sprendimais, kurie gali būti įdiegti tiek vietoje, tiek pasiekiami internete.”

„HansaWorld“ buvo įtraukta į ”European IT Excellence Award” finalininkių sąrašus 2008 ir 2010 metų rinkimuose.

Apie „European IT Excellence Awards“

„European IT Excellence Awards“ yra vieninteliai Europiniai apdovanojimai kurie vertina nepriklausomų programinės įrangos gamintojų ar sprendimų tiekėjų pristatomus IT sprendimus, kurių diegimai gali būti vykdyti visame pasaulyje. Šiais metais šie apdovanojimai sutraukė dalyvius iš 31 šalies. Paraiškos konkursui buvo teikiamos Nepriklausomų programinės įrangos tiekėjų (ang. ISV ) ar platintojų, atitinkančių sprendimams keliamus reikalavimus, bei kiekvienas jų turėjo pateikti savo klientų patvirtinimus apie sėkmingus diegimus. Finale dalyvavo atrinktos 62 įmonės iš 22 šalių. Nugalėtojus išrinko nepriklausoma konsultantų ir programinės įrangos ekspertų komisija.

Apie „HansaWorld“

„HansaWorld“ kuria nuolat apdovanojimus pelnančią Integruotą Verslo Valdymo Platformą, kuri apima ryšių su klientais valdymą (CRM), verslo ir verslo procesų valdymą (ERP), apskaitą kartu su plačiu vertikalių sprendimų rinkiniu. „HansaWorld“ turi daugiau nei 75000 klientų 110 šalių visame pasaulyje. Sprendimai yra pateikiami 29 kalbomis, jie veikia visose pagrindinėse operacinėse platformose bei gali būti naudojami mobiliems taikymams nešiojamuose kompiuteriuose, delniniuose įrenginiuose, „Nokia“ išmaniuose telefonuose ar „Apple iOS“ įrenginiuose. „HansaWorld“ yra atstovaujama daugelyje Europos, Lotynų Amerikos, Šiaurės Amerikos, Afrikos, Australijos, Azijos bei Vidurinių Rytų šalių.

Atgal į sąrašą
Į viršų