HansaWorld laimėjo 2009 Stevie® Award for Best New Product or Service of the Year apdovanojimą

2009 07 14 Šaltinis: UAB "HansaWorld Lithuania"

Informacijos šaltinis: UAB “HansaWorld Lithuania”

NEW YORK / LONDON, liepos 13, 2009 – HansaWorld pagrindinis produktas HansaWorld Enterprise 6.0 versija gavo tarptautinį geriausio naujo metų produkto ar paslaugos apdovanojimą  kompiuterių programinės įrangos kategorijoje – 2009 m. International Business Awards nominacija.

„Su 6.0 versija pilnai išnaudojame Apple OSX galimybes ir savo programinės įrangos vartotojams suteikėme dar daugiau naudojimo paprastumo bei naudos. Mes taip pat žymiai išplėtėme mobiliųjų vartotojų, besinaudojančių HansaWorld iPhone, Nokia ar Windows Mobile įrenginiuose, galimybes“, – teigia Karl Bohlin, HansaWorld generalinis direktorius. „Į savo sistemą mes integravome 2 veiklos analizės sistemas (BI) – Oracle ir Qlikview, – šiandien mūsų klientai gali pradėti naudotis veiklos analizės galimybėmis jau po kelių valandų diegimo. Itin paprasta vartotojo sąsaja bei paprastas sistemos naudojimas, pilna funkcijų integracija, nuolatinės investicijos į tyrimus ir naujas technologijas (R&D) ir toliau augina mūsų klientų skaičių“, – pabrėžia HansaWorld vadovas.

Kandidatai apdovanojimams buvo atrinkti iš 1700 organizacijų ir privačių asmenų bei iš 30 pasaulio šalių. International Stevie Awards laureatai buvo komisijos atrinkti iš finalistų, kuriuos savo ruožtu atrinko savanoriai teisėjai iš viso pasaulio.

„Nepaisant rimtos situacijos ekonomikoje, dalyvių skaičius buvo didesnis lyginant su praėjusiais metais, ir tai rodo šių apdovanojimų svarbą pasauliniu mastu, ” – teigia Michael Gallagher, The Stevie Awards prezidentas, atstovaujantis IBA. “Sveikiname visus finalininkus ir Stevie Awards nugalėtojus, ir laukiame jų rugsėjo 14d. New York sveikinimo ceremonijoje.”

„Mes labai džiaugiamės, jog buvome išrinkti šiam apdovanojimui“, – sako Karl Bohlin. „Šis pripažinimas tik papildo HansaWorld per pastaruosius 2 metus gautų apdovanojimų augantį sąrašą“:

* Europos IT Excellence Awards 2008 finalininkas

* Accountancy Age Award nugalėtojas 2007

* Accountancy Age Award nugalėtojas 2006

International Business Awards yra tarptautiniai apdovanojimai, skiriami už geriausius žymius pasiekimus versle. Apdovanojimai bus įteikti rugsėjo mėn.14d., St. Regis Hotelyje, New York mieste.

Daugiau informacijos apie International Business Awards rasite www.stevieawards.com/iba

Apie HansaWorld:

HansaWorld kuria ir parduoda verslo apdovanojimus laiminčius integruotus verslo valdymo sprendimus – apskaita, ERP, CRM, e-verslas, laiko ir projektų apskaita, mažmeninės prekyba, gamyba ar apgyvendinimo paslaugos.

HansaWorld įkurta 1988 metais jos įkūrėjo Karl Bohlin Švedijoje, o šiandien HansaWorld – tarptautinė kompanija, kurioje dirba šimtai darbuotojų, o sprendimus platina sparčiai augantis partnerių ir distributorių tinklas Europoje, Šiaurės ir Pietų Amerikoje, Afrikoje, Azijoje, Australijoje  bei Artimuose Rytuose.

Patyrę HansaWorld produktų vadovai pritaiko kuriamus produktus vietiniams reikalavimams bei įstatymas, parengia lokalizuotas produktų versijas ir todėl šiuo metu HansaWorld sąsaja yra išversta į daugiau 29 pasaulio kalbas, o produkto klientų rasime daugiau nei 110 pasaulio šalių. Didžioji dauguma iš 73000+ HansaWorld klientų visame pasaulyje yra mažesnio ir vidutinio segmento įmonės, o taip pat didelių tarptautinių įmonių padaliniai kitose šalyse.

HansaWorld nuolat investuoja į naujausias, modernias ir efektyvias informacines technologijas bei sprendimus. HansaWorld klientai gali dirbti tiek lokaliame tiek pasauliniame tinkle be jokių papildomų investicijų į tarpines technologijas, diegti produktą įvairiose platformose, mobiliuose įrenginiuose ir išmaniuose telefonuose, adaptuoti jį savo unikaliems poreikiams. http://www.hansaworld.com/.

Apie Stevie Awards:

Stevie Awards yra teikiamos keturios kategorijose: The American Business Awards, The International Business Awards, the Stevie Awards for Women in Business, and the Stevie Awards for Sales & Customer Service.  http://www.stevieawards.com/.

Daugiau informacijos:

Svajūnas Kiršis, UAB „HansaWorld Lithuania“ Vykdomasis direktorius

Tel.: +370 699 93626; el.paštas: kirsis@hansaworld.com

Atgal į sąrašą
Į viršų