Geros informacinių technologijų naujienos teisininkams: jau ir apygardų teismų sprendimai “Infolex.Praktika” sistemoje

2009 03 10 Šaltinis: UAB "Lexnet"

Informacijos šaltinis: UAB “Lexnet”

Vienintelis tokio pobūdžio teisininkams profesionalams skirtas darbo įrankis “Infolex.Praktika” pasipildė informacija iš visų Lietuvos apygardų teismų bylų.

Iki šiol “Infolex.Praktika” naudotojus pasiekdavo aktuali informacija iš Lietuvos Aukščiausiojo teismo, Lietuvos Vyriausiojo Administracinio teismo, Lietuvos Apeliacinio teismo, Konstitucinio teismo, o taip pat iš Europos Žmogaus Teisių teismo ir Europos Bendrijų Teisingumo teismo.

“Daugelio bylų galutiniai sprendimai priimami apygardų teismuose, todėl teismų praktika besidomintiems teisininkams buvo itin aktualu gauti informaciją ir iš apygardų teismų. Nuoširdžiai tikimės, jog mūsų klientams – teisės profesionalams – ši informacija efektyviai pasitarnaus vykdant kasdienes užduotis, o ypatingai – ruošiantis teisminiam bylų nagrinėjimui”, – sako UAB “Lexnet” direktorius Tauras Pėstininkas.

Kiekvienas besidomintis byla nuo šiol galės paprastai sekti jos kelią per keletą instancijų ir archyve kaupti bylos istoriją, išsamiau susipažinti su žemesnėse instancijose pateiktais teisiniais argumentais.

Apie 83 000 teismų baigiamųjų sprendimų turinti “INFOLEX.Praktika” kas mėnesį pasipildys net po 3000 naujų dokumentų.

Apie “Infolex”

“Infolex” vardas vienija visą eilę inovatyvių informacinių technologijų pagrindu kuriamų informacijos paieškos sprendimų teisininkams. Prieš du metus pradėta platinti teismų praktikos sistema “Infolex.Praktika” susilaukė ne tik teisės profesionalų, bet ir verslo, finansų, valstybės valdymo specialistų pripažinimo. 2008-aisiais metai “Infolex.Praktika” pardavimai ūgtelėjo daugiau nei du kartus. Šiemet prognozuojamas ne mažesnis nei 30% augimas.

Apie UAB “Lexnet”

Profesionalių teisinės informacijos paieškos sistemų kūrėja UAB “Lexnet” yra vienintelė iš panašią veiklą vykdančių Baltijos šalių įmonių, pakviesta dalyvauti kuriant naujausią Europos sąjungos teismų praktikos duomenų bazę Caselex.

Daugiau informacijos

Tauras Pėstininkas

UAB “Lexnet”

Mob. tel.: 8 616 45345

El.paštas: tauras@infolex.lt

Atgal į sąrašą
Į viršų