Gegužės pabaigoje vyks kasmetinė konferencija skirta el. dokumentų valdymo ir mainų aktualijoms viešajame sektoriuje

2013 04 29 Šaltinis: UAB "DocLogix"

Informacijos šaltinis: UAB „DocLogix“

Gegužės 28 d., viešbutyje „Crowne Plaza Vilnius“ vyks jau tradicine tapusi konferencija, kurioje kasmet apžvelgiamos el. dokumentų valdymo aktualijos ir tendencijos viešajame sektoriuje. Renginio metu savo patirtimi ir įžvalgomis dalinsis geriausi šios srities ekspertai, institucijų jau naudojančių elektroninių dokumentų valdymo sistemas atstovai bei el. dokumentų valdymo politiką kuriančių ar įtakojančių institucijų atstovai.

Konferencija yra skirta viešojo sektoriaus vadovams – institucijų vadovams, skyrių vadovams, IT skyrių vedėjams. Jau ketvirtą kartą vyksianti, nemokama konferencija sutraukia nemažą dalyvių skaičių, nes tai vienas svarbiausių tokio pobūdžio renginių Lietuvoje. Konferenciją organizuojanti UAB „DocLogix“ žada, kad ir šiais metais renginyje bus pateikta aktualiausia informacija apie elektroninių dokumentų valdymą, o nusprendę dalyvauti tikrai nebus nusivylę.

Šiais metais konferencijoje bus diskutuojama ne tik apie dokumentų valdymą, bet daug dėmesio skiriama elektroninių dokumentų mainų problematikai. Tai atsispindi renginio temoje: „El. dokumentų mainai ir jų valdymas viešajame sektoriuje – kaip valdomi ir kaip keliauja Jūsų elektroniniai dokumentai?“. Realiai įdiegtą el. dokumentų valdymo sistemą ir jau vykstantį el. dokumentų apsikeitimą tarp institucijų pristatys Vidaus reikalų ministerijos atstovas. Birutė Purvaneckaitė iš įmonės UAB „Ernst & Young Baltic“ kalbės apie E-pristatymo sistemos projektą, kuris iš esmės pakeis kaip institucijos bendrauja tarpusavyje ir su gyventojais.

Dokumentų administravimo ir valdymo ekspertė Rasa Grigonienė  pateiks rekomendacijas kaip efektyviau išnaudoti jau turimas elektroninių dokumentų valdymo sistemas. Lietuvos vyriausiojo archyvaro tarnybą atstovaujanti Dr. Daiva Lukšaitė pristatys naujausias elektroninio dokumentų valdymo iniciatyvas mūsų šalyje ir įvertins kokius pokyčius jos atneš kasdieniniam institucijų darbui. UAB „DocLogix“ techninis produkto vadovas Ugnius Keturka gyvai pademonstruos realius dokumentų valdymo scenarijus: el. dokumentų sukūrimą, pasirašymą el. parašu bei parengimą juos archyvuoti „DocLogix“ sistemoje.

Apie UAB „DocLogix“

UAB „DocLogix“ kuria elektroninę dokumentų ir procesų valdymo sistemą. Lietuvoje produktą platina ir diegia įmonė kartu su partneriais. Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje produktas  platinamas ir diegiamas tik per partnerių tinklą. Šiuo metu vykdoma plėtra Turkmėnistane, Azerbaidžane, Kazachstane ir kitose šalyse. „DocLogix“ klientai yra didieji bankai, valstybinės įstaigos, komunalinių paslaugų įmonės ir kitos organizacijos. Sistema naudojasi daugiau nei 20 000 vartotojų. UAB „DocLogix“ priklauso „Alna“ įmonių grupei ir turi daugiau nei 16 metų patirtį kuriant efektyvius dokumentų ir procesų valdymo sprendimus.

Daugiau informacijos:

Julius Gurevičius

UAB „DocLogix“

Marketingo vadovas

Mob. 85 2745853

El.p. jgurevicius@doclogix.lt

 

 

 

 

 

Atgal į sąrašą
Į viršų