Gegužės 17 d. Vilniuje vyks “Virtualizacijos simpoziumas 2012”

2012 05 09 Šaltinis: VMware

Informacijos šaltinis: VMware

Gegužės 17 d. Vilniuje, viešbutyje “Radisson Blu Hotel Lietuva” vyks “Virtualizacijos simpoziumas 2012”, skirtas debesų kompiuterijai (angl. Cloud Computing) – vienai iš sparčiausiai besivystančių šiuolaikinių technologijų, leidžiančiai efektyviai valdyti IT resursus ir investicijas.

Pasaulinės technologijų tyrimų ir konsultacijų kompanijos “Gartner” skaičiavimais, apie 20 proc. verslo struktūrų šiandien yra atsisakiusios nuosavos IT infrastruktūros, patikėdamos tai debesų kompiuterijai, taip užtikrindamos verslo lankstumą ir galimybę sparčiai reaguoti į pokyčius – įsigyti IT resursus ir paslaugas kompleksiškai ir pagal poreikį. “Gartner” prognozėmis, per artimiausius dvejus metus debesų kompiuterijos laukia visuotinė integracija.

Globalus debesų kompiuterijos taikymas diktuoja naujas sąlygas konkurencinėje kovoje, tad “Virtualizacijos simpoziume 2012” laukiami ne tik IT specialistai, bet ir įmonių vadovai, besidomintys naujausiomis technologijomis bei inovacijomis.

Debesų kompiuterijos taikymo patirtimi su “Virtualizacijos simpoziumo 2012” dalyviais pasidalins IT lyderių “VMware”, EMC, HP, “iPro”, “Samsung”, “Cisco”, IBM, “Trend Micro” ir kitų žinomų IT srities kompanijų atstovai. Svečiai galės rinktis iš 5 kviestinių pranešėjų prezentacijų ir 15 specializuotų sesijų, kurių metu ekspertai pristatys siauresnes debesų kompiuterijos taikymo sritis. Pagrindiniai pranešimai bus transliuojami internetu – juos realiuoju laiku bus galima stebėti konferencijos puslapyje, vėliau jame taip pat bus prieinami prezentacijų įrašai bei detali informacija.

Susipažinti su taikymo praktika bei naujovėmis bus galima ne tik prezentacijų metu – dalyviai laukiami ekspozicinėje zonoje, kur galės išbandyti sprendimus bei demonstracinę įrangą, išgirsti patarimų iš ekspertų lūpų, susitikti su pirmaujančių IT srityje kompanijų atstovais, vietos partneriais ir IT guru. Pagrindinis renginio remėjas “VMware” ekspoziciniame stende pristatys debesų kompiuterijos infrastruktūros sprendimus. Įvairūs debesų kompiuterijos, virtualizacijos bei saugumo užtikrinimo ir kiti infrastruktūriniai sprendimai taip pat bus demonstruojami EMC, HP, “iPro”, “Samsung”, “Cisco”, IBM, “Trend Micro”, “Bull”, “DS Solutions”, “Santa Monica Networks”, “Also” bei kitų rėmėjų stenduose.

Plačiau apie “Virtualizacijos simpoziumą 2012” – specialioje interneto svetainėje.

Renginio vieta: “Radisson Blu Hotel Lietuva”, Konstitucijos pr. 20, Vilnius.

Data: gegužės 17 d.

Dalyvavimas konferencijoje nemokamas, registracija būtina.

Atgal į sąrašą
Į viršų