“Forbis” ir “Bigbank” pasirašė bendradarbiavimo sutartį

2010 09 16 Šaltinis: UAB "Forbis"

Informacijos šaltinis: UAB “Forbis”

 

2010 m. rugsėjo 3 dieną bendrovė “Forbis” ir BIGBANK AS pasirašė bendradarbiavimo sutartį dėl bankinės informacinės sistemos FORPOST licencijų įsigijimo, diegimo, plėtojimo ir kitų darbų vykdymo bei palaikymo paslaugų teikimo. BIGBANK – tai ambicingas bankas, šiuo metu veikiantis Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Suomijoje, Vokietijoje ir Austrijoje.

“Būtent UAB “Forbis” kuriamą bankinę informacinę sistemą FORPOST pasirinkome dėl jos lankstumo, Europos centrinio banko keliamų reikalavimų atitikimo. Tai leis mūsų klientams teikti visas šiuolaikines paslaugas, kokių tik galima tikėtis”, – sakė BIGBANK AS valdybos pirmininkas Targo Raus.

Anot bendrovės “Forbis” derybininko komercijos direktoriaus Šarūno Mačiulio, vykdant derybas su BIGBANK šio banko atstovai pasižymėjo dinamiškumu, šiuolaikiškumu, sprendimai buvo priimami greitai ir laiku, banko specialistai pademonstravo kompetenciją ir gerą technologinį bei bankinių sprendimų srities išmanymą. Tai rodo, kad banke dirba tikri profesionalai, pasiryžę savo klientams teikti ypač kokybiškas paslaugas.

Sutartis su BIGBANK yra pirmasis įmonės “Forbis” projektas Estijoje. Tai dalis “Forbis” eksporto plėtros, kuri apima jau sėkmingai įgyvendintus panašius projektus Latvijoje, Baltarusijoje ir Rusijoje, bei aktyvius veiksmus, siekiant įsitvirtinti NVS šalių bankinių informacinių sistemų rinkoje. UAB “Forbis” veikla NVS šalyse remiama pagal Europos Sąjungos struktūrinių fondų programą “Naujos galimybės”.

Apie BIGBANK AS

BIGBANK AS – bankas, veikiantis Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Suomijoje, Vokietijoje ir Austrijoje – buvo įkurtas 1992 m. Tartu mieste, Estijoje. Baltijos šalyse ir Suomijoje bankas specializuojasi vartojimo paskolų ir terminuotųjų indėlių srityje, o Vokietijoje ir Austrijoje siūlo indėlius kaip tarptautinę (“cross-border”) paslaugą. Visose rinkose bendrovė veikia naudodama bendrą prekinį ženklą BIGBANK. Šiandien BIGBANK yra vienas didžiausių privačių asmenų kreditorių po universaliųjų bankų ir lizingo bendrovių Baltijos šalyse. BIGBANK teikia dviejų rūšių paslaugas: Baltijos šalyse ir Suomijoje – paskolas bei terminuotuosius indėlius, o Vokietijos ir Austrijos rinkose – indėlius.

Apie UAB “Forbis”

Bankams programinę įrangą kurianti bendrovė pirmauja Baltijos šalyse, sėkmingai dirba visoje Centrinėje ir Rytų Europoje, plečia savo veiklą kituose regionuose. “Forbis” sukurta bankinė informacinė sistema FORPOST apima visas šiuolaikinio banko veiklos sritis, yra visiškai priderinama prie individualių banko poreikių ir veiklos specifikos. Daugelį metų bendradarbiavusi su “Oracle”, 2010 metų kovo mėnesį bendrovė “Forbis” tapo auksine “Oracle” partnere.

Apie FORPOST bankinę informacinę sistemą

FORPOST yra naujos kartos bankinė informacinė sistema, leidžianti bankui teikti visas pagrindines finansines paslaugas. Ši unikali programinė įranga į vieną darnią sistemą sujungia sudėtingus banko procesus, užtikrina bazinę banko veiklą ir klientams teikiamas finansines paslaugas: sąskaitų valdymą, mokėjimo paslaugas, kreditus, mokėjimo korteles, vertybinius popierius, investicijas, elektroninės bankininkystės paslaugas ir daugelį kitų bankų paslaugų, produktų bei veiklų.

Atgal į sąrašą
Į viršų