FIS ir “Fortakas” keičia plėtros planus

2008 11 19 Šaltinis: Flopo Informacinės Sistemos
 
Anot bendrovių vadovo Modesto Tamučio, toks sprendimas buvo priimtas šios savaitės pradžioje bei yra susijęs su bendriniu perkamosios galios sumažėjimu, o taip pat su buvusių kredito partnerių sprendimais.

“Artimiausiu metu priimsime kardinalius sprendimus, susijusius su įmonių valdymu ir plėtra, o taip pat susijusius su strateginiais partneriais, iki šiol talkinusiais vienos iš įsigytos įmonės veiklos plėtrai”, – sako M. Tamutis.

Anot jo, viena iš jo vadovaujamų bendrovių (Fortakas) iki šiol bendradarbiavo su vienu iš komercinių šalies bankų, tačiau dėl susiklosčiusios ekonominės situacijos bus priversta keisti veikos kredito partnerį.

“Susijusios permainos neturės labai reikšmingos įtakos mūsų veiklai, tačiau atitolins mūsų plėtros planų vykdymą, kas savaime gali turėti įtakos ir bendrovių valdymui, o taip dirbančio kolektyvo atžvilgiu”, – sako M. Tamutis.

Jo teigimu, šiuo metu bendrovės veda derybas su naujais kredito partneriais ir net neketina stabdyti vykdomos veiklos.

“Galiu tik tai paneigti, bet kokius gandus apie tai, kad stabdome savo veiklą. To tikrai nėra”, – sako M. Tamutis.

Anot jo, kilusi situacija, kuomet buvo apribotos bendrovės teisės naudotis tam tikru jai priklausančiu turtu yra laikinos ir neturės ilgalaikės įtakos bendrovių veiklai.

“Situaciją vertiname itin paprastai. Vienas iš mūsų investicinių objektų buvo priėmęs tam tikrus įsipareigojimus kreditoriams, kurių vykdymą apsunkino bendra ekonominė situacija, dedame visas pastangas, kad susidariusi situacija būtų išspręsta kuo skubiau”, – sako jis.

Spalio mėnesį bendrovė “FIS” tris valdytus prekinius ženklus “FIS Kompiuteriai”, “Fortakas” ir “Techmarket” pristatė jungtiniu pavadinimu “BeON”.

“FIS” šiais metais iš UAB “Euroset LIT” įsigijo 19 “Techmarket” tinklo parduotuvių Lietuvoje ir 8 Latvijoje bei susijungė su UAB “Fortakas”, perimdama 7 prekybos ir aptarnavimo taškus, o taip pat ėmė valdyti devynių šalies “Hyper RIMI” parduotuvių IT prekybą.

Atgal į sąrašą
Į viršų