“First Data” plečia paslaugų ratą Lietuvos prekybininkams

2008 09 04 Šaltinis: "First Data" plečia paslaugų ratą Lietuvos prekybininkams

Informacijos šaltinis: UAB “First Data Lietuva”

“First Data”, pirmaujanti pasaulyje elektroninės komercijos ir mokėjimo sprendimų paslaugų teikėja bendradarbiaudama su buhalterinės apskaitos ir įmonių verslo valdymo programų kūrimo įmone “Rivilė”, išplėtė paslaugų prekybininkams ratą, pasiūlydama integruotą kortelių priėmimo sprendimą kasose, kuriose įdiegta “Rivilė” programinė įranga.


Saugesnėms lustinėms kortelėms palaipsniui keičiant magnetines korteles, reikalingi kortelių skaitytuvai turintys PIN kodo įvedimo ir tikrinimo galimybę. “First Data” sprendimui panaudotas EMV standartus atitinkantis kortelių skaitytuvas bei programinė įranga – išplečia kasos funkcionalumą ir garantuoja EMV saugumo standartus atitinkantį mokėjimo kortelių aptarnavimą.

Garantuojantis saugesnį ir trumpesnį mokėjimo kortelių aptarnavimo laiką, “First Data” technologinis sprendimas gali būti plačiai pritaikomas įvairioms kasų sistemoms bei prieinamas tiek vidutiniams, tiek smulkiesiems prekybininkams. Paslaugos teikiamos siekiant užtikrinti efektyvų sistemų veikimą bei sudarant palankias galimybės pasinaudoti integruotais “First Data” sprendimais kaip lojalumo kortelių ir elektroninių dovanų kortelių išleidimas ir aptarnavimas bei GSM operatorių išankstinio apmokėjimų kodų pardavimas.

Apie “First Data”

First Data pasaulinė technologijų lyderė informacinės komercijos paslaugų srityje. Veikianti 37 šalyse ir aptarnaujanti virš 5,4 milijonų prekybininkų, 2000 mokėjimo kortelių leidėjų ir jų vartotojų, “First Data” stimuliuoja pasaulio ekonomiką, sudarydama sąlygas asmenims ir bendrovėms visame pasaulyje paprastai, greitai ir saugiai pirkti prekes ir užsisakyti paslaugas, atsiskaitant beveik visomis mokėjimo formomis. Įmonės paslaugų ir sprendimų paketą sudaro kreditinių, debetinių, prekybininkų, lustinių ir išankstinio mokėjimo kortelių išdavimo ir prekybos sandorių apdorojimo paslaugos, pinigų pervedimo paslaugos, apsaugos nuo sukčiavimo ir autentiškumo patvirtinimo sprendimai, čekių garantijos ir verifikavimo per “TeleCheck” sistemą paslaugos, o taip pat prekyba internetu ir mobiliosios bankininkystės sprendimai. Įmonei priklausantis STAR tinklas aptarnauja debetines PIN kodu apsaugotas mokėjimo korteles 2,1 mln. bankomatų ir mažmeninės prekybos vietų. First Data saugumo, analizių, klientų lojalumo ir mobilių mokėjimų aptarnavimo centrai siūlo naujausius sprendimus ir produktus klientams. Daugiau informacijos rasite http://www.firstdata.com/.

Apie “Rivilė”

UAB “Rivilė” įkurta 1991 m. Aktyvią veiklą pradėjo 1992 m. kaip kompiuterinė firma, kurianti, diegianti ir prižiūrinti įvairios pakraipos apskaitą Lietuvos įmonėse. Per keletą metų “Rivilė” atsisakė pašalinių projektų ir dabar specializuojasi buhalterinės apskaitos ir įmonių verslo valdymo programų kūrime, diegime ir priežiūroje. “Rivilė” – tai stabili, Lietuvos rinkoje iškovojusi vieną pirmaujančių vietų tarp panašią veiklą vykdančių įmonių. Tai patikima partnerė, turinti 15 metų patirtį ir didelį įgaliotųjų atstovų tinklą visoje Lietuvoje. Šiuo metu firmoje dirba 19 darbuotojų. Visi darbuotojai turi programuotojo ir apskaitininko specialybes, nuolat kelia kvalifikaciją įvairiuose programavimo bei įmonių apskaitos ir valdymo kursuose. Daugiau informacijos rasite http://www.rivile.lt/.

Atgal į sąrašą
Į viršų