“First Data Lietuva” diegs vieningą bankomatų tinklą trims šalies bankams

2009 02 12 Šaltinis: UAB "First Data Lietuva"

Informacijos šaltinis: UAB “First Data Lietuva”Trys šalies bankai pasirašė sutartį dėl bendro grynųjų pinigų bankomatų tinklo, kurį valdys ir prižiūrės elektroninių paslaugų bendrovė “First Data Lietuva”. Prie jau veikiančio “Nordea Bank Lietuva” ir “Danske banko” bendro tinklo per keletą mėnesių prisijungs “Ūkio banko” bankomatai. Šis sprendimas leis visiems trims bankams sumažinti bankomatų valdymo kaštus, o bankų klientams – patogiau išsiimti grynuosius pinigus ne tik didžiuosiuose, bet ir mažesniuose Lietuvos miestuose.

“Tai – pirmas toks trijų bankų susitarimas Baltijos šalyse ir vienas iš geriausių pavyzdžių, kaip ekonominės krizės metu bendrus technologinius sprendimus diegdamos bendrovės gali sumažinti kaštus ir suteikti papildomą vertę savo klientams”, – teigia bendrovės “First Data Lietuva” generalinė direktorė Zanda Brivule. Pasak jos, bankomatų tinklo apjungimo schema bankams paprastai leidžia sutaupyti bent trečdalį bankomatų eksploatacijos išlaidų.

Bendras tinklas trims bankams bus parankus ir tuo, kad jis leis šalyje dar geriau išdėstyti grynųjų pinigų bankomatus. Tokiu būdu klientams bus sudaromos galimybės patogiau naudotis mokėjimo kortelių aptarnavimo paslaugomis: “Nordea Bank Lietuva”, “Danske banko” ir “Ūkio banko” klientai pinigus visoje Lietuvoje galės išsiimti iš bendrų bankomatų.

“Bankomatų tinklą plėtojame taip, kad klientams jais naudotis būtų patogu. Todėl priėmėme “Nordea Bank Lietuva” ir “Danske banko” pasiūlymą tapti partneriais bei jungtis į bendrą bankomatų tinklą. Neabejoju, kad kartu dirbdami ir diegdami modernias technologijas geriau patenkinsime visų savo klientų poreikius”, – sakė “Ūkio banko” valdybos pirmininkė Edita Karpavičienė.

“Nordea Bank Lietuva” ir “Danske banko” bankomatus į bendrą tinklą “First Data Lietuva” sujungė jau 2006 metais. Šiuo metu tinklą sudaro 106 bankomatai, o iki gegužės mėnesio šį skaičių papildys 43 “Ūkio banko” bankomatai. Bendri bankomatai vizualiai bus ženklinami vienodai – trijų bankų logotipais bei raudonomis ir mėlynomis juostomis. Iki 2010 metų pabaigos planuojama tinklą praplėsti iki 200 bankomatų.

Apie “First Data”

“First Data” stimuliuoja pasaulio ekonomiką, tūkstančiams asmenų ir bendrovių sudarydama sąlygas net 37 šalyse nesudėtingai ir greitai pirkti prekes bei paslaugas ir saugiai atsiskaityti beveik visomis mokėjimo formomis – ar tai būtų dovanų kortelė, kreditinė, debeto kortelė, ar čekis. Daugiau informacijos: www.firstdata.com.

Daugiau informacijos:

Sigita Žalytė

UAB “First Data Lietuva” rinkodaros vadybininkė

Tel.: 8-5 2745122; mob.: 8-686 02932

El. p.: sigita.zalyte@firstdata.lt

Vaidotas Cucėnas

“Nordea Bank Finland Plc” Lietuvos skyriaus komunikacijos vadovas

Tel.: 8 5 2361397, mob. 8 612 81842

Vitalija Cariova

“Ūkio banko” marketingo departamento l.e.p. direktorė

Tel.:8 37 301448

Robertas Urbonavičius

“Danske banko” mokėjimo kortelių vystymo skyriaus vadovas;

Tel.: 2156045

Atgal į sąrašą
Į viršų