„First Data“ jungia virš 400 Baltijos šalių bankomatų

2009 12 03 Šaltinis: UAB "First Data Lietuva"

Informacijos šaltinis: UAB “First Data Lietuva”  

Pasaulinės elektroninės komercijos ir mokėjimų paslaugų operatorės “First Data” valdomas bankomatų tinklas jau viršija 400 bankomatų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Tai didžiausias tokios apimties bendras su bankais bendradarbiavimo projektas Baltijos šalyse.

“Tai pirmas stambių Šiaurės ir Baltijos valstybių bankų bendradarbiavimo plėtojant bankomatų tinklą atvejis Baltijos valstybėse. Šis projektas parodo, kad aktyvūs konkurentai gali sėkmingai bendradarbiauti savo klientų labui. Įdiegtas tinklas padeda bankams teikti kokybiškesnes mokėjimo kortelių aptarnavimo paslaugas ir užtikrina geresnę šių paslaugų prieigą bankų klientams”, – sako Zanda Brivule-Jansone, “First Data” generalinė direktorė Baltijos šalims.

Anot jos, sukūrus bendrą bankomatų tinklą žymiai pagerėjo bankų klientų aptarnavimas. Naudą patiria ne tik vartotojai, bet ir išlaidas bankomatų įrengimui bei aptarnavimui optimizuosiantys bankai.

Pirmieji pagal bendradarbiavimo sutartį “First Data” įrengti bankomatai Baltijos šalyse pradėjo veikti 2006 metų rugpjūtį. Per trejus metus bankomatų tinklas išsiplėtė virš 400 bankomatų: 95 bankomatai Estijoje, 97 – Latvijoje ir 211 – Lietuvoje. Lietuvoje šį tinklą apima “Nordea”, “Danske”, Ūkio ir “Parex” bankai.

Tinklo bankomatų dizainas sukurtas apjungiant projekto partnerių logotipus bei spalvas – raudonos ir mėlynos vizualikos elementus. Iki 2010-ųjų metų pabaigos tinklą Baltijos šalyse planuojama praplėsti iki 500 bankomatų.

Apie “First Data”

“First Data” stimuliuoja pasaulio ekonomiką, tūkstančiams asmenų ir bendrovių sudarydama sąlygas net 36 šalyse paprastai ir greitai pirkti prekes bei paslaugas ir saugiai atsiskaityti beveik visomis mokėjimo formomis – ar tai būtų dovanų kortelė, kreditinė, debeto kortelė, ar čekis. Daugiau informacijos: www.firstdata.com.

Atgal į sąrašą
Į viršų