“Exigen Services” pirmauja tarp IT sektoriaus įmonių Baltijos šalyse

2009 07 16 Šaltinis: Exigen Services Lietuva

Informacijos šaltinis: Exigen Services Lietuva 

Informacinių technologijų lyderė Baltijos šalyse “Exigen Services” apibendrinus šio regiono IT sektoriaus įmonių rezultatus jau trečius metus iš eilės užėmė pirmąją reitingo poziciją. Tai parodė kasmetinė investicinės bankininkystės bendrovės “Prime Investment” atliekama informacinių technologijų ir telekomunikacijų rinkos apžvalga “Prime TOP-20”.

2008 metais “Exigen Services” iš IT paslaugų uždirbo 28,7 mln. eurų (beveik 100 mln. litų). Tai pirmas kartas, kai kompanija uždirbo daugiau pajamų iš projektų vietos rinkose nei eksportuodami paslaugas už Baltijos šalių ribų. Nepaisant sudėtingos situacijos pasaulio rinkose įmonės pajamos išaugo beveik dvigubai lyginant su 2007 metais.

Pasak “Exigen Services Lietuva” vadovo Tomo Vaičiūno, praėjusiais metais IT sektorius augo gerokai mažiau, tad daugelis įmonių nepasiekė 2007 m. pardavimų lygio.

“Pakitusi ekonominė situacija lėmė reikšmingų permainų ir IT sektoriui, todėl didžiuojamės 2008 metais pasiekę puikių rezultatų. Dauguma mūsų projektų yra ilgalaikiai, todėl savo klientams siūlome sprendimus, nekeičiančius pradinio biudžeto, laiko rėmų, leidžiančius paskirstyti riziką. Taikome lanksčias metodikas, projektus skaidome dalimis ir taip suteikiame maksimalią naudą išlaikydami pradinius susitarimus”, – teigia T. Vaičiūnas.

“Prime TOP-20” reitingas yra sudaromas kas pusmetį nuo 2001 metų, vertinant pajamas iš IT paslaugų ir pridėtinės vertės kūrimo efektyvumą.

Apie “Exigen Services”

“Exigen Services” yra pirmaujanti naujos kartos užsakomųjų informacinių sistemų kūrimo paslaugų (Outsourcing 2.0) teikėja. Kompanija suderina tarptautinius standartus atitinkančius įgūdžius, pripažintą kompetenciją taikant pažangias programavimo metodikas ir patirtį IT srityje tam, kad sumažintų projektų riziką, kaštus ir sukurtų optimalias IT sistemas.

Exigen Services naujai pažvelgė į pasaulinį Outsourcing 2.0 paslaugų teikimą, ir siūlo tokias komercines sąlygas, kurios optimizuoja finansų paskirstymą tarp kliento ir teikėjo. Tokiu būdu informacinių sistemų kūrimo paslaugos tampa naudingesnės tarptautinėms įmonėms ir teikiamos paprasčiau.

2000 m. “Exigen Services” viena pirmųjų pradėjo naudoti “Agile” metodus greitesniam ir tikslesniam sistemų kūrimui bankininkystės, draudimo ar brokerių rinkose, sveikatos apsaugos, telekomunikacijų, valstybiniame ir žiniasklaidos sektoriuose. Bendrovės klientai yra tiek “Fortune 500” organizacijos, tiek vidutinio dydžio įmonės, tarp kurių – “Sun Microsystems”, CSC, “Universal Music Group”, “Standard & Poor’s”, “T-Mobile”, AXA, “Logitech”, “GE Money bank”, “Westpac Bank”, SEB bankas ir daugelis kitų.

“Exigen Services” yra įtraukti į įvairių nepriklausomų reitingų sąrašus. “The black book of outsourcing” publikacijos duomenimis 2008 metais kompanija užėmė pirmą vietą programinės įrangos testavimo ir kokybės užtikrinimo dešimtuke. Remiantis “Inc Magazine’s 2008 Inc5000” duomenimis, “Exigen Services” patenka į 100 geriausių IT paslaugas teikiančių įmonių sąrašą JAV.

Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite http://www.exigenservices.lt/.

Atgal į sąrašą
Į viršų