“Exigen Services” išlaikė lyderio pozicijas Baltijos šalyse ir uždirbo 20,5 mln. eurų

2010 07 19 Šaltinis: UAB „Exigen Services Lietuva“

Informacijos šaltinis: UAB “Exigen Services Lietuva”

Naujos kartos informacinių technologijų lyderė Baltijos šalyse “Exigen Services” ketvirtus metus iš eilės užima pirmąją reitingo poziciją tarp didžiausių šio regiono IT sektoriaus įmonių. Tokią informaciją paskelbė investicinės

Per 2009 m., nepaisant kritusių pajamų lyginant su praėjusių metų laikotarpiu, “Exigen Services” iš IT paslaugų uždirbo 20,48 mln. Eur (70,70 mln. Lt).

“Exigen Services” finansų direktoriaus Sergejaus Sinianskio teigimu, Baltijos regionas pajuto didesnį pasaulio ekonomikos nuosmukio poveikį nei kitos Europos šalys. “Exigen Services” Lietuvoje ir Latvijoje daugiausia dirbo su valstybiniais projektais, kurių apimtys 2009 m. labai sumažėjo.

“Reaguodami į pasikeitimus padidinome globalaus verslo dalį savo apyvartoje – JAV ir Europoje teikėme paslaugas finansų, žiniasklaidos ir draudimo sektoriams. Taip pavyko sušvelninti Baltijos šalių rinkos nuosmukio poveikį. Nauji tarptautiniai informacinių sistemų kūrimo projektai bei lyderio pozicijos Baltijos šalyse leidžia optimistiškai žvelgti į ateitį šiame regione”, – sako S.Sinianskis.

Pasak “Exigen Services Lietuva” vadovo Tomo Vaičiūno, veikla pasaulinėje rinkoje yra pagrindinis kompanijos Lietuvoje sėkmės faktorius, todėl įmonė ir toliau orientuosis į paslaugų eksportą. Nežiūrint bendro nuosmukio “Exigen Services Lietuva” 2009 m. sparčiai didino komandą, ėmėsi naujų tarptautinių projektų.

“Prime TOP-20” reitingas yra sudaromas kas pusmetį nuo 2001 metų, vertinant pajamas iš IT paslaugų ir pridėtinės vertės kūrimo efektyvumą.

Apie “Exigen Services”

“Exigen Services” yra pirmaujanti naujos kartos užsakomųjų informacinių sistemų kūrimo paslaugų (Outsourcing 2.0) teikėja. Kompanija suderina tarptautinius standartus atitinkančius įgūdžius, pripažintą kompetenciją taikant pažangias programavimo metodikas ir patirtį IT srityje tam, kad sumažintų projektų riziką, kaštus ir sukurtų optimalias IT sistemas.

“Exigen Services” akcentuoja Outsourcing 2.0 paslaugų teikimą, ir siūlo tokias komercines sąlygas, kurios optimizuoja finansų paskirstymą tarp kliento ir teikėjo. Tokiu būdu informacinių sistemų kūrimo paslaugos tampa naudingesnės tarptautinėms įmonėms ir teikiamos paprasčiau.

2000 m. “Exigen Services” viena pirmųjų pradėjo naudoti “Agile” metodus greitesniam ir tikslesniam sistemų kūrimui bankininkystės, draudimo ar brokerių rinkose, sveikatos apsaugos, telekomunikacijų, valstybiniame ir žiniasklaidos sektoriuose. Bendrovės klientai yra tiek “Fortune 500” organizacijos, tiek vidutinio dydžio įmonės, tarp kurių – “Sun Microsystems”, CSC, “Universal Music Group”, “Standard & Poor’s”, “T-Mobile”, AXA, “Logitech”, “GE Money bank”, “Westpac Bank”, SEB bankas ir daugelis kitų.

“Exigen Services” yra įtraukti į įvairių nepriklausomų reitingų sąrašus. “The black book of outsourcing” publikacijos duomenimis 2008 metais kompanija užėmė pirmą vietą programinės įrangos testavimo ir kokybės užtikrinimo dešimtuke. Remiantis “Inc Magazine’s 2008 Inc5000” duomenimis, “Exigen Services” patenka į 100 geriausių IT paslaugas teikiančių įmonių sąrašą JAV.

Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite http://www.exigenservices.lt/.

Atgal į sąrašą
Į viršų