“Exigen Services” įsigijo Kinijos IT programinės įrangos lyderius “Taihoo”

2009 05 27 Šaltinis: UAB „Exigen Services Lietuva“

Informacijos šaltinis: UAB “Exigen Services Lietuva”

Didžiausia naujos kartos IT sistemų kūrėja Baltijos šalyse “Exigen Services” įsigijo vieną pirmaujančių Kinijos užsakomųjų programinės įrangos paslaugų teikėją “Taihoo Technologies”. Šis įsigyjimas – svarbus “Exigen Services” žingsnis į Azijos rinką, kuris padės sujungti turimą “Agile” technologijų vystymo patirtį ir aukštą Kinijos specialistų kvalifikaciją.

Nauja partnerystė taip pat paspartins “Exigen Services” paslaugų teikimą ir produktų paleidimą, išplės geografinę įvairovę bei suteiks pagalbą Vakarų kompanijoms Azijoje. Pritaikydama savo žinias verslo programinės įrangos kūrimo, finansinių paslaugų, žiniasklaidos ir telekomunikacijų srityse, “Exigen Services” sieks plėsti “Taihoo” kompetenciją. Planuojama sustiprinti bendrovės pozicijas tokiose srityse kaip mobiliųjų įrenginių programavimas, produkto gyvavimo ciklo valdymas (angl. PLM) ir kokybės užtikrinimas. “Taihoo” veiks “Exigen Services China” vardu.

“Atsakingas IT plėtros projektų vystymas, mažinama rizika ir maksimalus ekonominis efektyvumas nuo pat “Exigen Services” įkūrimo buvo kompanijos prioritetai. Po “Taihoo” įsigijimo galime pasiūlyti klientams žymiai didesnes galimybes neprarasdami kokybės, dėl kurios esame žinomi ir vertinami visame pasaulyje. Mūsų klientai, kurie įžengs į Kinijos rinką, turės patikimą vietos partnerį”, – teigia Alec Miloslavsky, “Exigen Services” generalinis direktorius.

Pasak Tomo Vaičiūno, “Exigen Services Lietuva” vadovo, Kinijos IT programinės įrangos lyderio įsigijimas svarbus kompanijai ne vien pasauliniu lygiu, tačiau ir Lietuvoje.

“Taihoo Technologies” nuo kitų panašaus profilio kompanijų skiriasi tuo, kad sugeba sumažinti su užsakomosiomis IT paslaugomis siejamą riziką. Be to, ši partnerystė suteiks galimybių gabiems “Exigen Services Lietuva” programuotojams dirbti su projektais Azijoje”, – teigia T. Vaičiūnas.

Apie “Exigen Services”

“Exigen Services” yra pirmaujanti naujos kartos užsakomųjų informacinių sistemų kūrimo paslaugų (Outsourcing 2.0) teikėja. Kompanija suderina tarptautinius standartus atitinkančius įgūdžius, pripažintą kompetenciją taikant pažangias programavimo metodikas ir patirtį IT srityje tam, kad sumažintų projektų riziką, kaštus ir sukurtų optimalias IT sistemas.

Exigen Services naujai pažvelgė į pasaulinį Outsourcing 2.0 paslaugų teikimą, ir siūlo tokias komercines sąlygas, kurios optimizuoja finansų paskirstymą tarp kliento ir teikėjo. Tokiu būdu informacinių sistemų kūrimo paslaugos tampa naudingesnės tarptautinėms įmonėms ir teikiamos paprasčiau.

2000 m. “Exigen Services” viena pirmųjų pradėjo naudoti “Agile” metodus greitesniam ir tikslesniam sistemų kūrimui bankininkystės, draudimo ar brokerių rinkose, sveikatos apsaugos, telekomunikacijų, valstybiniame ir žiniasklaidos sektoriuose. Bendrovės klientai yra tiek “Fortune 500” organizacijos, tiek vidutinio dydžio įmonės, tarp kurių – “Sun Microsystems”, CSC, “Universal Music Group”, “Standard & Poor’s”, “T-Mobile”, AXA, “Logitech”, “GE Money bank”, “Westpac Bank”, SEB bankas ir daugelis kitų.

“Exigen Services” yra įtraukti į įvairių nepriklausomų reitingų sąrašus. “The black book of outsourcing” publikacijos duomenimis 2008 metais kompanija užėmė pirmą vietą programinės įrangos testavimo ir kokybės užtikrinimo dešimtuke. Remiantis “Inc Magazine’s 2008 Inc5000” duomenimis, “Exigen Services” patenka į 100 geriausių IT paslaugas teikiančių įmonių sąrašą JAV.

Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite http://www.exigenservices.lt/.

Atgal į sąrašą
Į viršų