Europiečiams nebeliks apribojimų atnaujinti “Vista” į “Windows 7”

2009 08 05 Šaltinis: UAB „DPA programinė įranga“

Informacijos šaltinis: UAB “DPA programinė įranga”

Kompanija “Microsoft” nusprendė atsisakyti “Windows 7 E” versijos, kurioje nėra “Interner Explorer” naršyklės, platinimo Europos Sąjungos vartotojams. Vietoje jos visiems Europos, tame tarpe ir Lietuvos, vartotojams bus prieinama “Windows 7” versija, kurioje bus galima pasirinkti, kurią iš alternatyvių naršyklių įdiegti kartu su operacine sistema. Šis kompanijos “Microsoft” sprendimas panaikins Europos Sąjungos vartotojams kilusius sunkumus, atnaujinti “Windows Vista” operacinę sistemą į naująją “Windows 7”.

Kaip teigia “Microsoft” LAR statusą Lietuvoje turinčios IT bendrovės “DPA programinė įranga” vadovas Genadijus Gricukas, jei Europos Komisija patvirtins šį “Microsoft” pasiūlymą, europiečiai galės laisvai naudotis “Vista” atnaujinimo į “Windows 7” galimybę, išvengdami bet kokio duomenų trynimo. “Kol kas Europos Komisija pasveikino tokį “Microsoft” žingsnį dėl naršyklių, tačiau, manyčiau, kad visai realu tikėtis, jog šis sprendimas bus priimtas. Tai reikš, kad Europos, tame tarpe ir Lietuvos, vartotojams, pirkusiems tam tikrų gamintojų kompiuterius su įdiegta “Windows Vista” ir naujinimo kuponu, nebelieka jokių techninių apribojimų atsinaujinti į “Windows 7”, – sako G. Gricukas.

Anot IT bendrovės “DPA programinė įranga” vadovo, ši žinia ypatingai aktuali ir verslui. “Atnaujinimo be apribojimų galimybe labiausiai vertinga verslo segmentui. Šios srities organizacijoms tai padės išvengti papildomų laiko sąnaudų, kurių pareikalautų duomenų kopijų darymas, prieš atsinaujinant į “Windows 7”. Gausiau atsinaujinti operacinę sistemą ryšis ir tos bendrovės, kurios iki šiol naudoja “Windows Vista” operacinę sistemą prenumeratos metodu. Tai galima padaryti pasinaudojant nemokamo perėjimo į “Windows 7″ galimybe, kuri užtikrinta prenumeratoje esančia naujumo garantija”, – teigia “DPA programinė įranga” vadovas.

Tarp verslo vartotojų, ypatingai paplitęs “Microsoft” programinės įrangos licencijų prenumeratos metodas vidutinėms ir stambioms verslo bendrovėms ir organizacijoms leidžia išvengti programinės įrangos pirkimo. Taip užtikrinamas ne tik išlaidų IT administravimui sumažėjimas, bet ir programinės įrangos versijų gavimas be papildomų išlaidų, o taip pat nemokama IT priežiūra bei apmokymai.

Neseniai atliktų verslininkų apklausų rezultatai leidžia manyti, kad “Windows 7” gali pakartoti “Windows XP” sėkmę.

Atgal į sąrašą
Į viršų