„Etronika“ pelnė „metų programinės įrangos gamintojo 2013“ apdovanojimą

2013 10 10 Šaltinis: Elektronika.lt, Etronika, UAB

Informacijos šaltinis: Elektronika.lt, Etronika, UAB

Kasmetinėje „Microsoft Lietuva“ partnerių konferencijoje, vykusioje š. m. spalio 3 d., bendrovė „Etronika“ pelnė „Metų programinės įrangos gamintojo“ apdovanojimą.

Gražia tradicija tapusiame renginyje bendrovė „Microsoft Lietuva“ kasmet apdovanoja sėkmingas, sparčiai besiplečiančias Lietuvos IT bendroves už inovatyviausius projektus ir įdomiausias idėjas, įgyvendintas naudojant „Microsoft“ technologijas. Taip pat šis apdovanojimas yra ir aukštas jį gavusios bendrovės efektyvumo bei profesionalumo įvertinimas.

Vienas iš sprendimų, pelnęs „Etronikai“ apdovanojimą – „R-kioski“ mobilioji lojalumo programėlė, skirta Suomijos rinkai. Įsidiegęs šią programėlę asmuo gali ne tik naudotis visomis mažmeninės prekybos tinklo „R-kioski“ teikiamomis paslaugomis bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje, bet taip pat gauti tik jam skirtus pasiūlymus, nuolaidas, dalyvauti lojalumo kompanijoje, t. y. kaupti taškus ir laimėti prizus. Prireikus, programėlės naudotojas visuomet gali rasti „R-kioski“ prekybos vietas interaktyviame žemėlapyje. Tuo tarpu įmonei programėlė leidžia geriau pažinti savo klientus, jų įpročius, suprasti jų poreikius ir lūkesčius, ir kryptingai plėtoti verslą didinant lojalių pirkėjų skaičių. Ši programėlė parsisiųsta ir įdiegta daugiau nei 15 tūkst. kartų!

„Smagu, kad neliekame nepastebėti ir mūsų klientams kuriami sprendimai nuolatos įvertinami apdovanojimais tiek mūsų šalyje, tiek pasaulyje. Norėdami pirmauti sekame rinką bei naujausias tendencijas, vaikomės nekasdienių iššūkių ir dairomės į geriausią pasaulinę praktiką, analizuojame klientų poreikius ir stengiamės siūlyti sumaniausius verslo sprendimus, mažinančius kaštus ir leidžiančius kuo paprasčiau ir efektyviau valdyti verslą. Būtent todėl mus ir renkasi mūsų partneriai bei klientai“, – teigia „Etronikos“ vadovas Kęstutis Gardžiulis.

„Etronika“ kuria novatoriškus ir efektyvius sprendimus verslui ne tik Lietuvoje. Metų pradžioje Londone, vienoje svarbiausių pasaulio finansinių technologijų ir naujovių konferencijoje „FinovateEurope 2013“,„Etronika“ pelnė geriausios inovacijos titulą. Jis skirtas už daugiakanalį el. bankininkystės sprendimą „Banktron“, kuris šiuo metu yra diegiamas viename iš Baltijos šalyse veikiančių bankų. „Banktron“ visų pirma išsiskiria tuo, kad finansinei institucijai nebereikia kaskart pritaikyti el. bankininkystės sprendimo skirtingiems įrenginiams. Sistema gali būti įdiegta pasiliekant turimą infrastruktūrą ir technologijas, o tai finansinei institucijai leidžia ne tik greičiau pateikti sprendimą į rinką, bet ir sutaupyti.

Neliko nepastebėtas ir dar vienas sprendimas, kurį „Etronika“ pristatė šią vasarą – tai mobiliosios bankininkystės programėlė Medicinos bankui, palankiai sutikta tiek programėlės naudotojų, tiek žiniasklaidos. Programėlė leidžia banko klientams atsiskaityti už ryšio, televizijos ar kitas paslaugas nufotografuojant sąskaitą išmaniuoju telefonu. Šis sąskaitų apmokėjimo būdas ne tik greitesnis ir patogesnis, bet ir pirmasis toks Lietuvoje.

Atgal į sąrašą
Į viršų