ESET sprendimai – lyderiai poveikio sistemos darbui testuose

2008 11 12 Šaltinis: UAB NOD Baltic

Informacijos šaltinis: UAB “NOD Baltic”

Nepriklausomos saugumo sprendimų laboratorijos „West Coast Labs“ (JAV) testuose „ESET Smart Security“ saugumo priemonių paketas įvertintas kaip efektyvi apsaugos priemonė, kuri naudoja mažai kompiuterio resursų. „ESET Smart Security“ sprendimo testų rezultatai gauti bandymų duomenis lyginant su kitais šios srities lyderiais.

Testuojant fiksuota, kiek antivirusinės programos apkrauna kompiuterį, kokią įtaką darbo spartai daro jų veikimas kopijuojant ir atveriant bylas, paleidžiant programas, nuskaitant CD diskus. Taip pat lyginta failų skenavimo sparta, saugumo sprendimų poveikis sistemos pasileidimo trukmei.

„ESET Smart Security“ iš kitų bandytų produktų išsiskyrė mažiausiu kompiuterio apkrovimu, minimaliu programų paleidimo vėlinimu. Nepriklausoma „West Coast Labs“ laboratorija taip pat pastebi, kad paketas menkai įtakojo kompiuterio įkrovos laiką – sistema su juo pasileisdavo sparčiausiai. „ESET Smart Security“ nuo lyderių nedaug atsiliko ir CD diskų atvėrimo bei skenavimo spartos testuose.

„Iš bandymų rezultatų matyti, kad „ESET Smart Security“ būdingas minimalus poveikis sistemos spartai. Džiaugiamės, kad pavyko pasiekti puikių rezultatų ne tik naujų virusų aptikimo, bet ir bendrąsias programų charakteristikas vertinančiuose bandymuose. Būtent šios antivirusinių sprendimų sąvybės yra svarbiausios jų vartotojui”, –  sakė ESET saugumo sprendimus Lietuvos rinkai pristatančios bendrovės „NOD Baltic“ pardavimų vadovas Darius Černeckis.

Testų metu buvo simuliuojamas antivirusinių programų veikimas tipiškame bendrovės kompiuteryje. Jei saugumo sprendimo efektyvumui užtikrinti naudojamas ir tarnybinėje stotyje dirbantis modulis, buvo imituojamas ir jo darbas.

Nepriklausomos saugumo sprendimų laboratorijos „West Coast Labs“ teste bandyti saugumo sprendimų paketai „ESET Smart Security“, „McAfee Total Protection“, „Microsoft Forefront Client Security“, „Kaspersky Anti Virus“, „SOPHOS Endpoint Security“, „Symantec Endpoint Protection“.

Apie ESET

ESET sukurta antivirusinės įrangos sistema „NOD32“, pelniusi daug apdovanojimų, saugo nuo žinomų ir nežinomų kompiuterinių virusų, šnipinėjančių bei kitų kenksmingų programų realiuoju laiku. ESET buvo įtraukta į „Deloitte“ sudaromą 500 sparčiausiai augančių įmonių sąrašą. ESET būstinė įsikūrusi Bratislavoje (Slovakija), kompanija turi filialus San Diege (JAV), Prahoje (Čekija), Buenos Airėse (Argentina). Jos atstovai veikia daugiau negu 80-yje šalių. Daugiau informacijos www.eset.com.

Apie „NOD Baltic“

Pažangius programinės įrangos sprendimus šalyje pristatanti bendrovė „NOD Baltic“ siūlo ne tik ESET antivirusinę programinę įrangą „NOD32“, bet ir papildomus apsaugos sprendimus, taip pat modernius programinius įrankius patogesniam kasdieniam darbui. 

„Nod Baltic“ turi išskirtines pasaulinės kompiuterinio saugumo priemonių įmonėms bei vartotojams kūrėjos „ESET“, įkurtos 1992 metais, atstovavimo teises Lietuvoje, o PDF tipo bylų redagavimui ir peržiūrai skirto įrankio „Fox IT PDF“ – ir Latvijoje.

Daugiau informacijos:

Dovilė Aleksaitė, „VRP | Hill & Knowlton” projektų vadovė

Tel. +370 652 67618, + 370 5 249 99 49, el. paštas: dovile@vrp.lt

Atgal į sąrašą
Į viršų