ESET pristatė naujas savo antivirusinių programų versijas

2013 10 17 Šaltinis: Balsas.lt

Informacijos šaltinis: Balsas.ltKompiuterių saugumo programinės įrangos gamintoja bendrovė ESET pranešė pristačiusi jau 7 kartos savo antivirusinių programų „ESET NOD32 Antivirus“ ir „ESET Smart Security“ versijas. Jos papildytos naujomis funkcijomis („Įsilaužimų blokuotojas“, „Išplėstinis atminties nuskaitymas“, „Pažeidžiamumų skydas“) ir nemokama programėle „ESET Social Media Scanner“.

„Pastaruoju metu kenkėjiškų programų kūrėjai vis dažniau pasitelkia technologijas, apsunkinančias virusų atpažinimą. Kuriamos naujos grėsmes, kurios naudojasi sistemų pažeidžiamumu ir taikosi į lengviau užkrečiamas interneto naršykles, PDF skaitytuvus, el.pašto klientus ar „Microsoft Office“ komponentus“, – sako ESET sprendimams Lietuvoje atstovaujančios bendrovės „NOD Baltic“ vadovas Tomas Parnarauskas.

ESET saugumo ekspertai pasitelkė tris naujas funkcijas, kurios sustiprina duomenų apsaugą nuo naujų ir nežinomų kenkėjų.„Įsilaužimų blokuotojas“ – nauja funkcija, neleidžianti užkrėsti virusais pažeidžiamas programas. Nustato naujus ir nežinomus kenkėjus naršyklėse, dokumentų skaitytuvuose ir el.pašto programose.

„Išplėstinis atminties nuskaitymas“ nustato kenkėjiškas programas, sukurtas išvengti tradicinių nustatymo priemonių, užkerta kelią itin sudėtingoms, sunkiai atpažįstamoms grėsmėms. Funkcija gali analizuoti iššifruotus, „išskaidytus“ failus tiesiai atmintyje, todėl programinė įranga efektyviau saugo nuo naujų ir dar nežinomų kenkėjų.

„Pažeidžiamumų skydas“ yra „ESET Smart Security“ asmeninės ugniasienės papildymas, užtikrinantis apsaugą nuo bandymų pasinaudoti žinomais sistemos ir tinklo pažeidžiamumais.

Pranešama, kad, atsižvelgiant į rinkodaros ir sociologijos tyrimų kompanijos „Harris Interactive“ tyrimo duomenis ir augantį kibernetinių grėsmių plitimą socialiniuose tinkluose, įskaitant „Twitter“ brukalus ir kenkėjiškas programas, buvo sukurta nemokama programėlė „ESET Social Media Scanner“.

Programėlė užtikrina apsaugą nuo kenkėjiškų nuorodų ir virusų, plintančių socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „Twitter“. Ji tikrina vartotojo ir jo draugų ar pasekėjų paskyras nuo kenkėjų, taip pat siūlo tinkamai pasirinkti privatumo nustatymus. Visas turimas socialines paskyras galima valdyti prisijungus prie my.eset.com, sakoma pranešime.

Atgal į sąrašą
Į viršų